Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #2276 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
E-poes tänasest müügil šeff kott SavageGear-lt

e-pood.kalaportaal.ee/kotid-kalamehele/savage-gear-roadrunner

Sobib hästi jõekameestele (Y)
Last edit: 11 years 11 months ago by hannes.
More
11 years 11 months ago #2281 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Kusjuures päris lahe variant see üle-ühe-õla kott. Samas, koti originaalreklaam on küll räme pask - mingi teksastes jorss ja vaja veel klappidest tümmi kuulata... Muuseas spinnat vibutades... Aga nohh, lääne värk, mis ma ka sest tean! :cheer:

More
11 years 11 months ago #2282 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
julgeks arvata et hea ja korralik vest on parem aga mida ka mida ka mina tean asjast..
More
11 years 11 months ago #2290 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Vest on kindlasti hea asi aga koti pluss on selles, et saad natuke suurema asja ka sinna visata, näit mõne riideeseme...
More
11 years 11 months ago #2291 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
kui keegi saaks jagada minuga head pikema vesti lõiget siis suudaks pakkuda 2 in 1 varianti.. vesti lõiget siis vaja sellist mis oleks puusani vähemalt ... taskute asetsus pole oluline, vaja vaid põhja..
More
11 years 11 months ago #2292 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Kotis saab riideid tassida vaid juhul kui:

a) püüda kaldalt ja vette ei roni;
b) kott on tõesti veekindel.

Meenutan pisaraga silmanurgas ühte vähestest kordadest, kui vedasin võileivad kalale kaasa. Tähendab, mitte autosse, vaid enda seljas jõele. Pakkisin need küll eriti kindlalt ära ja puha, ometi kui lõunapaus kätte jõudis, oli minu leibadest saanud läbivettinud ligane mass.

Olen püügil seljakoti paadunud austaja. Muidugi, teatud jõgedel on olukord, kus ajaliselt pool püüki toimub kahlakate ülemise piiri peal, st seljakott ujub pool päeva vees. Minu meelest on oma landikarpe ja asju veidi julgem seljakotis luku taga hoida, need taskud vestil on tiba liiga ehkupeale kaup. Ka on saadud kala mõnus transportida seljas. Miinuse poolele kannan selle, et väga pika püügipäeva lõpus hakkab selg ikka sigavalusaks jääma.

Selles valguses võiks kusjuures see üheõla kott isegi päris OK olla. õlgutab lausa mõtteid, ehk peaks ära proovima?

Wapsik - hakkad ise õmblema? Nii palju kui olen erinevaid veste poodides vahtinud, olenemata pikkusest tundub lõige suures plaanis sarnane olevat? Kuigi võin rämedalt puusse panna. Kas netist lõikeid ei ole leida? Tean, et igasuguste kudumite mustreid koos varraste liigutamise õpetustega on küll dajooba, ehk on ka lõikeid? Teen väikse uurimistöö, su mõte kusjuures täitsa atraktiivne näib...
Time to create page: 0.107 seconds
Powered by Kunena Forum