Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Viimased saagid

More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #2302 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Viimased saagid
Wapsik, eriti kurb lugu. Äkki oleks pidanud kala poolsurnuks väsitama ja siis helistama päästeametile, et üks purjus tudeng hüppas vette, ei saa enam tagasi kaldale ja on kärmelt paadiabi vaja :woohoo: See lõbu läheks muidugi kalliks maksma aga pärast oleks, mida lapselastele rääkida :)


Torro - hea saak ja pilt...tore, kui saagi presenteerimisega natuke rohkem vaeva nähakse (Y)
Last edit: 11 years 10 months ago by hannes.
More
11 years 10 months ago #2304 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Viimased saagid
juu siis polnud veel aeg küps ja oskused piisavad et oleks pidanud selle "kroku" kaldale saama.. tuleb selliseid veel ja suuremaidki ... selline see kalamehe õnn juba kord on...täna sai käidud ühte uut forelli jõge uurimas... pole minu maitse...ei istu eriti sellised nn. keskeesti tüüpi jõed (minu pandud klassifikatsioon) st. kaldad soised ja pehmed ja jões ka liikud ei kannata...jõgi muidu keskeestis eipaikne aga ikkagi... ise sain vaid ühe 15 cm tegelase aga kaaslasesl õnnestus üks 37 ne kotti saada ja sellest veel suuremaga matuke madistada... aga too läks oma teed siiski.. sai käidud veel puurmanist pedja jõel.. tahtsime havi aga saime turba.. esmakordselt.. jälle uues kogemus... nüüd läheb põhirõhk ahvena püügile.. hakkam eotsima siin tartu lähedasi kojti kus ahvunni saaks..

More
11 years 10 months ago #2362 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Viimased saagid
sai siis vennale käidud näitamas kuidas see viidika püük käib.. sai hoogu satutud ja 1,5 tunniga kakkusime 6, 7 kilo välja enamus sellised 45-50 gr aga oli ka ikka suuremaid 60-70 grammiseid... lähengi hakkan oma osa praadima ... rümbana siis 31 pead kaaluvad 1342 grammi...ai kui nämma tuleb..
More
11 years 10 months ago #2363 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Viimased saagid
Makrelli ehk skumbria hooaeg pole veel päris alanud ja rannad on veel suhteliselt tühjad neist, siis täna sai käidud proovimas 1.5h ja hooaja skoor ka avatud :)

More
11 years 10 months ago #2411 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Viimased saagid
Sai sõbraga ööpüügil käidud. Minu jaoks oli tegu esimese sellelaadse forellipüügiga.

Õhtu algas esimestel kontrollvisetel minu jaoks esimese säina tabamisega:

1190g, läks tagasi ujuma: ceemic.pri.ee/kalastus/sainas_c&r_08.06.12.JPG

Ööpüük ise möödus minu jaoks rahulikult - kontakte polnud.
Sõbra ainus kontakt aga tõi talle kauaoodatud rekordkala, ning pääsu 2kg klubisse:

Minust oli abi kala väljakahvamisel. Igatahes meeldejääv elamus.
Kala L57 2030g.

Hommikul otsustasin lõiku vahetada ja oma kotti ka miskit saada.
Esimest kotikala kaua ootama ei pidanud:

L41, kuid selle jõe kohta üllatavalt sale kala.
Veidi hiljem ka üks L39 endale landi sisse ahmis:
More
11 years 10 months ago #2413 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Viimased saagid
Mis lant see on ? tundub hea.
Time to create page: 0.157 seconds
Powered by Kunena Forum