Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Viimased saagid

More
11 years 11 months ago #2069 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Viimased saagid
Täna 57cm ja 1.7kg ahvenas ... Mingi suurem jagu lasi poole tee peal kaldasse lesta, kes v mis, ei tea, kuna rannas liigub igast elukaid, võis ka rai olla, võis ka suurem ahvenas olla.
Nüüd plaanis paar nädalat puhata.




Attachments:
More
11 years 11 months ago #2096 by Ronny
Replied by Ronny on topic Vastus: Viimased saagid
Sai eile hommikul Vana-Vigalas jõe peal tonkatamas käidud, saagiks neli vimba ja kolm turba. Kõige suurem oli L37. Algul oli uue lipsu tamiiliga probleeme, mis osutus saastaks. Kodus puhastades ühel oli minu konks koos tamiili jupiga suus. Krdi hea oli värske suitsuvimb B)

More
11 years 11 months ago #2118 by maxix
Replied by maxix on topic Vastus: Viimased saagid
Sai siis ka üle pika aja käidud. Kohaks seekord Väike-Emajõgi. Kogu seltskonna peale saagiks 9 latikat (1-2 kg vahemikus), paar korralikku lutsu ja 1 vingerjas. Minul keeras üks u. meetrine voolik kalda ees otsa ringi ja läks sinna kuskohast tuli, võttes kaasa osa minu varustusest :)
More
11 years 11 months ago #2122 by hmekk
Replied by hmekk on topic Vastus: Viimased saagid
Blah,

Eelmise reede õhtupoolik - 4,6kg särge
Eelmise laupäeva hommik - 3,2kg särge/nurgu

Järgmine nädal puhkus - tuleb vist seada nädalaks jõeäärde - ehk saab veel latikat kah. kahju, et linask ei liigu - saaks lõpuks mõnusalt jälle püüda.

Eesti Feederdajate Klubi - www.feederdajad.ee
More
11 years 11 months ago #2131 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Viimased saagid
eilmine nädal oli mul särjed täitsad kadunud saime kahepeale 2 särge ja ühe suhteliselt suure nuru(nurg). Tegevus toimus porijõel(tartumaal) ning seda kõike 3-4 tunniga :unsure:
More
11 years 11 months ago #2176 by RL
Replied by RL on topic Vastus: Viimased saagid
Sai uuritud ja puuritud keeluaegasid ja kohtasid. Jäi selgusetuks , et millal võib karpi püüda. Nimelt sai sooritatud ühes veekogus proovipüük tavalise 5m käsiõngega millel rulli peal pole ja sai kinni püütud karbitatikas kes läks kosuma. Kui keegi oskab pisut rohkem nõu anda karbi püüdmisest ja nippidest siis oleksin selle infi eest väga tänulik. Võiks saata kas mulle või algatada eraldi teema kuna ei leidnud ühtegi teemat karbi kohta.

ette tänades

RL
Time to create page: 0.117 seconds
Powered by Kunena Forum