Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Viimased saagid

More
12 years 8 months ago #53 by hannes
Viimased saagid was created by hannes
Milliste saakidega siis lugupeetud kalamehed uhkustavad?

Ise sai viimati täpikut jahitud. Sõbramehega kahepeale käis kaldal 7-8 kala, kuid enamus sellised napilt alla mõõdu isendid. Kotti seekord midagi pista polnudki, kui kokkuvõttes igati tore ja sportlik käik. Viimased visked jäid päris pimeda peale...ei mina mõista, kuidas meie mõned jõekaässad suudavad pimedas lanti pilduda. Ilmselt käivad salaja öösel silmi treenimas nagu indiaanlased... :)

Neli tundi võsas ragistamist ja mudas madistamist oli hommikul veel pikalt kontides. Küll oleks elu ilus, kui keegi ootaks peale sellist retke sooja sauna ja külma õllega... :whistle:

Tegevuspaigaks siis üks Harjumaal paiknev jõeke.
More
12 years 8 months ago #57 by huntliblikas
Eile väikesed tagasiviskamislatikad Emajõelt... Kõrvalt härrasmees sai korraliku linaski:angry:

More
12 years 8 months ago #62 by oinz
Replied by oinz on topic Vastus: Viimased saagid
Viimase kala sain mina 28ndamal mail põtrade kodumaal. Kaalus tema 5.0 kilo ja oli loomupoolest suht tige havi. Kokku tollel tripil nabisin kinni 13 kala keskmise kaaluga 4.5 kilo(umbes). Täpsemalt saate varsti blogist lugeda;)
More
12 years 8 months ago #64 by paunvere
Replied by paunvere on topic Vastus: Viimased saagid
07.06 varahommikul Vasalemma jõel. Kaks forelli äraminekut, 2 landi äraminekut, liiter oma verd sääskedele. Viimase viskega enne kodusõitu 1,2 kilone haug- midagigi:)

Forellid nuuskisid mepps nr.3-e musta lapakuga ja hõbedast lepatriinut. Haugile meeldis rohepunane bete lotto.
More
12 years 8 months ago #67 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Viimased saagid
Täna siis enne kukke ja koitu forellil käidud. Neli võttu, millest kaks jäid otsa. Üks neist jäi edasi kasvama. Landiks Mepps Aglia nr 2 sinine - pärast selle puu otsa jäämist kadus ka kaladel isu.
More
12 years 8 months ago - 12 years 8 months ago #70 by rohuvabakolmik
eila õhtul kummikaga 3h järve peal... pöörlevaga 1 ahvenapunn ja paar alamõõdulist havi, mis edasi ujuvad. sõber sai enne pimedat rohuvabaga pooleteistkilose haugi..nii et päris 0 käik polnud. Tagasitulles avastasime autol pooltühja rehvi ja kodutee tuli ette võtta selle pisikese tagavararattanikerdisega :(
palav on pragu küll, aerude taga pidevalt higi lahti
Last edit: 12 years 8 months ago by rohuvabakolmik.
Time to create page: 0.174 seconds
Powered by Kunena Forum