Foorum

lock Viimased saagid

Info
24. mai 2012 17.40 #2271 Wapsik
Wapsik vastas teemale Viimased saagid
28 viidikat millest pooled on juba praetult ka kõhtu rännanud...
Teema on lukustatud.
Info
25. mai 2012 07.28 #2272 Artur
Artur vastas teemale Viimased saagid
Eile õhtul ühest männiku kärjääridest:
www.upload.ee/image/2371154/24052012132.jpg
www.upload.ee/image/2371155/24052012133UP.jpg

Väikseid ahvenaid tuli ussiga järjest, viskas üle ja siis hakkasin hoopis lanti loopima ja haug käes.
Kurat kuidas seal need skuutritega vennad ajavad närvi (N) . Nende vastu mingit rohtu pole?
Teema on lukustatud.
Info
25. mai 2012 08.31 #2273 Mark0
Mark0 vastas teemale Viimased saagid
Artur, kui nende tegevus on kooskõlas seadusandlusega, siis mis rohtu nende vastu vaja on ?
Õnneks ei ole veekogud ainult kalameeste päralt :)
Teema on lukustatud.
Info
25. mai 2012 09.12 #2274 Artur
Artur vastas teemale Viimased saagid
Ma tean et on. Aga osad tüübid nagu heameelega sõidavad korgi kõrvalt hea itsiga läbi ja hea et endale vett näkku ei lenda.
Teema on lukustatud.
Info
25. mai 2012 12.51 #2275 Mark0

Artur kirjutas: Ma tean et on. Aga osad tüübid nagu heameelega sõidavad korgi kõrvalt hea itsiga läbi ja hea et endale vett näkku ei lenda.

1 korralikum ritv, 150g tinapomm otsa ja pommitama.
Kui 1 korra piki niplit ära saab, hoiavad ehk eemale :D
Siin mail on palju surfareid ja õnneks vastastikune lugupidamine.
See kas on või seda pole, ja mitte midagi ei saa parata, arvan et see tuleneb globaalsest iseärasusest.
Teema on lukustatud.
Info
26. mai 2012 08.46 - 26. mai 2012 08.46 #2286 pehkucho
pehkucho vastas teemale Viimased saagid
Halvemal juhul võib siis lihtsalt füüsiline konflikt tekkida kui ridva nöör peab skuutri tõmbele vastu ja see haakub ning sa suudad kinni hoida ja skuutrimehe masinapealt maha tõmbad.Ma arvan et mõistlikum on lihtsalt kohta vahetada ja ega üldiselt skuutrimehed ei tulegi korraliku kalapüügiajal nii vara peale.

Mark0 kirjutas:

Artur kirjutas: Ma tean et on. Aga osad tüübid nagu heameelega sõidavad korgi kõrvalt hea itsiga läbi ja hea et endale vett näkku ei lenda.

1 korralikum ritv, 150g tinapomm otsa ja pommitama.
Kui 1 korra piki niplit ära saab, hoiavad ehk eemale :D
Siin mail on palju surfareid ja õnneks vastastikune lugupidamine.
See kas on või seda pole, ja mitte midagi ei saa parata, arvan et see tuleneb globaalsest iseärasusest.

Teema on lukustatud.
Info
26. mai 2012 18.15 #2294 RL
RL vastas teemale Viimased saagid

tänane saak üle tüki aja, 2,6 kg
Teema on lukustatud.
Info
26. mai 2012 18.33 #2295 Wapsik
Mul siis täna tartu linna vahel elu kalaga võitlus käis aga pidin loobuma temast vabatahtlikult sunniviisiliselt kuna ei õnnestunud kuidagi teda kaldrinnatisest üle saada 0,12mm nööriga ei vinna kuidagi 8+ kilost havi volaskit 2 meetrisest rinnatisest üles ja alla kala juurde polnud ka kuidagi võimalik minna.. kalal siis pikkust nii 100-110 cm oli..
Teema on lukustatud.
Info
26. mai 2012 19.40 #2299 RL
RL vastas teemale Viimased saagid

Wapsik kirjutas: Mul siis täna tartu linna vahel elu kalaga võitlus käis aga pidin loobuma temast vabatahtlikult sunniviisiliselt kuna ei õnnestunud kuidagi teda kaldrinnatisest üle saada 0,12mm nööriga ei vinna kuidagi 8+ kilost havi volaskit 2 meetrisest rinnatisest üles ja alla kala juurde polnud ka kuidagi võimalik minna.. kalal siis pikkust nii 100-110 cm oli..

minu kaastunne
Teema on lukustatud.
Info
27. mai 2012 00.56 #2300 Torro
Torro vastas teemale Viimased saagid
Sai siis Laupäeval 26.05.12 Järva-Jaani järvepeal paadiga käidud ja saak selline.

Teema on lukustatud.
Info
27. mai 2012 10.07 - 27. mai 2012 10.24 #2302 hannes
hannes vastas teemale Viimased saagid
Wapsik, eriti kurb lugu. Äkki oleks pidanud kala poolsurnuks väsitama ja siis helistama päästeametile, et üks purjus tudeng hüppas vette, ei saa enam tagasi kaldale ja on kärmelt paadiabi vaja :woohoo: See lõbu läheks muidugi kalliks maksma aga pärast oleks, mida lapselastele rääkida :)

Torro - hea saak ja pilt...tore, kui saagi presenteerimisega natuke rohkem vaeva nähakse (Y)
Teema on lukustatud.
Info
27. mai 2012 14.35 #2304 Wapsik
juu siis polnud veel aeg küps ja oskused piisavad et oleks pidanud selle "kroku" kaldale saama.. tuleb selliseid veel ja suuremaidki ... selline see kalamehe õnn juba kord on...täna sai käidud ühte uut forelli jõge uurimas... pole minu maitse...ei istu eriti sellised nn. keskeesti tüüpi jõed (minu pandud klassifikatsioon) st. kaldad soised ja pehmed ja jões ka liikud ei kannata...jõgi muidu keskeestis eipaikne aga ikkagi... ise sain vaid ühe 15 cm tegelase aga kaaslasesl õnnestus üks 37 ne kotti saada ja sellest veel suuremaga matuke madistada... aga too läks oma teed siiski.. sai käidud veel puurmanist pedja jõel.. tahtsime havi aga saime turba.. esmakordselt.. jälle uues kogemus... nüüd läheb põhirõhk ahvena püügile.. hakkam eotsima siin tartu lähedasi kojti kus ahvunni saaks..
Teema on lukustatud.
Info
03. juuni 2012 18.31 #2362 Wapsik
sai siis vennale käidud näitamas kuidas see viidika püük käib.. sai hoogu satutud ja 1,5 tunniga kakkusime 6, 7 kilo välja enamus sellised 45-50 gr aga oli ka ikka suuremaid 60-70 grammiseid... lähengi hakkan oma osa praadima ... rümbana siis 31 pead kaaluvad 1342 grammi...ai kui nämma tuleb..
Teema on lukustatud.
Info
03. juuni 2012 19.03 #2363 Mark0
Makrelli ehk skumbria hooaeg pole veel päris alanud ja rannad on veel suhteliselt tühjad neist, siis täna sai käidud proovimas 1.5h ja hooaja skoor ka avatud :)

Teema on lukustatud.
Info
09. juuni 2012 17.45 #2411 ceemic
ceemic vastas teemale Viimased saagid
Sai sõbraga ööpüügil käidud. Minu jaoks oli tegu esimese sellelaadse forellipüügiga.

Õhtu algas esimestel kontrollvisetel minu jaoks esimese säina tabamisega:

1190g, läks tagasi ujuma: ceemic.pri.ee/kalastus/sainas_c&r_08.06.12.JPG

Ööpüük ise möödus minu jaoks rahulikult - kontakte polnud.
Sõbra ainus kontakt aga tõi talle kauaoodatud rekordkala, ning pääsu 2kg klubisse:

Minust oli abi kala väljakahvamisel. Igatahes meeldejääv elamus.
Kala L57 2030g.

Hommikul otsustasin lõiku vahetada ja oma kotti ka miskit saada.
Esimest kotikala kaua ootama ei pidanud:

L41, kuid selle jõe kohta üllatavalt sale kala.
Veidi hiljem ka üks L39 endale landi sisse ahmis:
Teema on lukustatud.
Info
09. juuni 2012 19.40 #2413 kalamees17
kalamees17 vastas teemale Viimased saagid
Mis lant see on ? tundub hea.
Teema on lukustatud.