Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Viimased saagid

More
11 years 11 months ago #2271 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Viimased saagid
28 viidikat millest pooled on juba praetult ka kõhtu rännanud...
More
11 years 11 months ago #2272 by Artur
Replied by Artur on topic Vastus: Viimased saagid
Eile õhtul ühest männiku kärjääridest:
www.upload.ee/image/2371154/24052012132.jpg
www.upload.ee/image/2371155/24052012133UP.jpg

Väikseid ahvenaid tuli ussiga järjest, viskas üle ja siis hakkasin hoopis lanti loopima ja haug käes.
Kurat kuidas seal need skuutritega vennad ajavad närvi (N) . Nende vastu mingit rohtu pole?

More
11 years 11 months ago #2273 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Viimased saagid
Artur, kui nende tegevus on kooskõlas seadusandlusega, siis mis rohtu nende vastu vaja on ?
Õnneks ei ole veekogud ainult kalameeste päralt :)
More
11 years 11 months ago #2274 by Artur
Replied by Artur on topic Vastus: Viimased saagid
Ma tean et on. Aga osad tüübid nagu heameelega sõidavad korgi kõrvalt hea itsiga läbi ja hea et endale vett näkku ei lenda.
More
11 years 11 months ago #2275 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Viimased saagid

Artur wrote: Ma tean et on. Aga osad tüübid nagu heameelega sõidavad korgi kõrvalt hea itsiga läbi ja hea et endale vett näkku ei lenda.

1 korralikum ritv, 150g tinapomm otsa ja pommitama.
Kui 1 korra piki niplit ära saab, hoiavad ehk eemale :D
Siin mail on palju surfareid ja õnneks vastastikune lugupidamine.
See kas on või seda pole, ja mitte midagi ei saa parata, arvan et see tuleneb globaalsest iseärasusest.
More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #2286 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Viimased saagid
Halvemal juhul võib siis lihtsalt füüsiline konflikt tekkida kui ridva nöör peab skuutri tõmbele vastu ja see haakub ning sa suudad kinni hoida ja skuutrimehe masinapealt maha tõmbad.Ma arvan et mõistlikum on lihtsalt kohta vahetada ja ega üldiselt skuutrimehed ei tulegi korraliku kalapüügiajal nii vara peale.

Mark0 wrote:

Artur wrote: Ma tean et on. Aga osad tüübid nagu heameelega sõidavad korgi kõrvalt hea itsiga läbi ja hea et endale vett näkku ei lenda.

1 korralikum ritv, 150g tinapomm otsa ja pommitama.
Kui 1 korra piki niplit ära saab, hoiavad ehk eemale :D
Siin mail on palju surfareid ja õnneks vastastikune lugupidamine.
See kas on või seda pole, ja mitte midagi ei saa parata, arvan et see tuleneb globaalsest iseärasusest.

Last edit: 11 years 11 months ago by pehkucho.
Time to create page: 0.260 seconds
Powered by Kunena Forum