Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Viimased saagid

More
12 years 2 months ago #1706 by renqu
Replied by renqu on topic Vastus: Viimased saagid
ja palju õnne ka muidugi:cheer:
More
12 years 2 months ago #1707 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Viimased saagid
Täna sai siis jälle nagu eilegi haugitama mindud kuna on 1 hea jõgi mis on lahti :)
Andreas84 saagiks 2 haugi 1 suurem teine väiksem kuid ilusti mõõdus.
loodan,et paneb ka pildid üles.
püük käis spinninguga.

More
12 years 2 months ago #1714 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Viimased saagid
Talvine haugiralli algas meil nõnda
läksime eelmine nädal peale tööd sõbraga ühte forellitamis kohta kaema kuid selgus,et kahjuks kaas peal:(
otsustasime siis haugijõge vaadata sest seal vesi lahti,olin mõned visked teinud kui tundsin vana head tunnet,haug otsas kuid kahjuks see tunne jäi üürikeseks sest puudus tross!
kurat,raisk ja paljud teised sarnased sõnad kostusid mu suust.
Kui sõbrale rääkisin kala tuli ja läks koos mu landiga ei uskunud ta seda kui järsult oli tal otsas,küll siis sai mässatud mõndaaega,kuid jääserv oli saatus ja oligi kala vaba:(
Järgmine päev kolmekesti ja hopsti sõber sai 2 haugi ilusad :)
Kuid jah mina ei saanud:(
Otsustasime siis nv. uuesti minna ja proovida mujalt ka aga lõpuks olime jälle ringiga tagasi ja seekord läks algul sõbral koos landiga kala minema,hammustas nööri läbi ja siis sain lõpuks ka mina kala,suts väsitamist ja kaldal ta oligi 3kg rõõmu.
Läks aega edasi sai ka sõber kilo kergema haugi:)
Oli ka veel 1 äraminemine koos landiga kuid jah oli väga mõnus päev ja arvata on,et esmaspäeval peale tööd uuesti:)
kala kaal oli 3kg
kala kõhus oli konn.
püüdmine käis ainult u.100m ulatuses ja kala seal juba jätkub :)
More
12 years 2 months ago #1715 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Viimased saagid
kruks, see haugijõgi on Põhjas?
More
12 years 2 months ago #1716 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Viimased saagid
põhjas põhjas:)
More
12 years 2 months ago - 12 years 2 months ago #1717 by muhomor2
Replied by muhomor2 on topic Vastus: Viimased saagid
head saagid siin , aga tahaks pilte ka näha komentaarides , siis lähevad kommentaarid mahlasemaks ! ise käin peipsil ja pilt on üsna nutune , sest 95 protsenti kala ei sobi kotti panna ... viimane saak sikuga veits triibulist ja üks särg ...

Last edit: 12 years 2 months ago by hannes.
Time to create page: 0.108 seconds
Powered by Kunena Forum