Foorum

millisest kalastustarbest viimati ilma jäid? :)

Info
20. juuli 2011 12.23 #279 rohuvabakolmik
Siin räägitakse usinalt kraamist mida poest ostetakse......teeks siia ühe humoorika teema juurde, kuhu saab kirja panna mis kraam kalapüügil katki, kaduma, veepõhja jne jäi :cheer:
............jätsin ise viimati ea kuldset värvi mepsi koos trossiga veepõhja :evil: olgu põhi neile kerge
Info
20. juuli 2011 12.36 - 20. juuli 2011 12.40 #280 sipsik777
Mina jätsin viimati tsipa tamiili ja silikon landi kase latva. ei kujuta ette kuidas mul nii õnnestus visata kuna kask oli kaldal ja minust paremal 5m eemal :blink:
Info
20. juuli 2011 17.20 #281 hannes
Päris muhe teema :cheer: :cheer:

Kaotasin paar nädalat tagasi võsavahel forellitades oma polaroidprillid ära, kuna panin kadunukesed korra nokamütsi peale hoiule. Olen endale mitu korda varem öelnud, et nii ei tohi teha, kuna mõni kuri oks võib need peast minema vinnata. Kuna ma ennast loomulikult ei kuulanud, siis päev hiljem sai Salmo pood selle lolluse tõttu 16 EUR võrra rikkamaks...
Info
20. juuli 2011 19.53 #282 sipsik777
täna kaotasin pooleteistkilose haugi. Sai kaldale tõmmatut aga kaaslane arvas et liivast võiks puhtaks pesta kala ja pilti teha. pesemise ajal läks tamiil katki ja pani minema koos landiga. lisaks veel läks kaotsi 2 kummilanti ja 1 keerlev. :(
Info
21. juuli 2011 08.12 #283 hannes
Sipsik, 4 lanti + haug, päris karm lugu... Aga nagu vanarahvas ütles, et mis s***i, see uuesti ja küll järgmine kord paremini läheb.
See haug peaks nüüd küll kaks korda aastas oma sünnipäeva tähistama :)
Info
21. juuli 2011 18.08 #285 Raido22
Eile veskijärve ääres kaotasin väikese Minnow Spooni ära. Landi kinnituslõks andis viskel järgi.

Esimese hooga vaatasin, et mida pe**et, vahepeal kõvasti jõudu juurde saanud, et lant nii kaugele lendab. Sekundi murosa hiljem taipasin mis juhtus ja läksin päris tõsiselt närvi, sest too oli juba 4-s roovaba millest üsna lühikese aja jooksul lahti olen saanud.

Täna aga leevendas pisut eelmise päeva kaotust vihterpalu jõest leitud kuldne, punaste täppidega nr2 pöörlev.
Info
23. juuli 2011 11.56 #288 oinz
Väga aktuaalne teema. Sai järve ääres veedetud 2 ööd ja kolm päeva. Selle ajaga läits kaotsi: Käku kaabu, minu polaroid prillid, minu läpakas sai paadis vett ja enam pilti ette ei võta, käku telefon ültes töölepingu ülesse, üks unn, minu elektronkaal sai vett ja andis kah otsad. Kala ei saand. Oli tore :D:D Ei hakka seda tripi parem südame tervise huvides rahaks arvutama :D
Info
23. juuli 2011 16.13 #289 DJ JoYsTiK
Mul oli siuke pisike purk kus mul olid vahest ussid sees ja kõike muud sööda manti. Aga kuna eile sai järvekese ääres kalal käidud ja liigutud päris palju ühest kohast teise siis unustasin purgi järve äärde kuskile koos maisiga selle sees. Ilmselt saab järgmine kalaline sealt kohe võtta ja püüda :D Või siis kui ise sinna satun siis saan edasi püüda.
Aga päris ilma jäin viimati spinningust, mille lant otsustas vees kuskile kinni takerduda ja seda sikutades pooleks minna, ehk siis pool spiningi ritva+tamiili jupp+tross+kummilant :D
Info
24. juuli 2011 10.30 #290 Eufoorik
õngeritv, tross koos kummikalaga :side:
Info
28. juuli 2011 11.16 #313 aapua
...juba see pealkiri võtab silmad märjaks...

Viimased pärlid on vast 2,7 m superfast ja 2-12 gr ridva ots, mis võsas otsad andis ja mu "superhea" mikado rull... See oli juba algusest peale peavalu, eile saatsin ta lõplikult ja valjuhäälselt nah..i. Ostsin uue. Suht odava, pole siis kahju kui samuti peldikuks osutub. Aga loodan, et on siiski asi.

PS. Piraajas nimelt praegu lõpumüük, saab suht hea hinnaga asju kätte. Ja nagu praktika näitab, kui on mõistlik allahindlus, on ka ostusoovid. Ehkki midagi vaja ei lähe, ikka jätad mõne raha maha - kuidas sa jätad odava asja ostmata!
Info
28. juuli 2011 21.28 #321 Haugivana
Mingi kuri haug viis mu professori ära. Olin loll, et ei kasutanud trossi. See oli kallis lant, sest olin sellega päris palju kala saanud ja see oli kaua mul olnud.
Info
09. august 2011 16.34 #413 fookuspookus
Jäin rullist ilma! DAMi oma oli. Omast lollusest muidugi. Tulin kalalt ja oskasin rulli kaldale paati unustada. Hommikul tuli äkki meelde.......uni nagu pühitud, jooksin vaatama äkki on alles. Ja läinud ta oligi.

Kala ka too päev ei saanud. Üldse jube sitt päev oli.
Info
10. august 2011 06.33 #419 Askokr12
ei vedand, kadusid ära nii ritv, rull, ja landid:(
Info
10. august 2011 06.36 #420 hannes

Askokr12 kirjutas: ei vedand, kadusid ära nii ritv, rull, ja landid:(

Oi kurja, mismoodi?
Info
10. august 2011 07.02 - 10. august 2011 07.02 #421 DJ JoYsTiK

hannes / KP kirjutas:

Askokr12 kirjutas: ei vedand, kadusid ära nii ritv, rull, ja landid:(

Oi kurja, mismoodi?