Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
10 years 8 months ago #3592 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 3
Käige jah kalal. Parem ikka kui istuda fucking angiiniga kodus nagu siin mõned näiteks...
More
10 years 8 months ago #3593 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 3
Eks sa lõbutsesid juba puhkuse ajal. Proovin ka öösel kollilõiku ja olen valmis nats angiinis olema kui 2kg kala välja meelitaks ;)

More
10 years 8 months ago #3599 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 3
Sai siis esimene kahepäevane tripp tehtud. Tegin neljapäeval siva oma töö ära ja põrutasin jõele. Esimesel lõigul, mis oleks pidanud üsnagi hea olema oli täielik vaikus. Siin-seal paar lutti ja kõik, suurt kala ei näinud ka. Sättisin end siis ööpüügile, kõmpisin paar kilti et jõeni jõuda ja võtsin koha korralikul kollilõigul sisse. Püüdsin kella poole kolmeni, kala käis pinnas üsna palju aga tee, mis tahad, lanti ei puutu ka. Proovisin kõik variandid läbi ja kui 3h polnud mitte ühte kõksu ka käinud panin õnge kokku ja marsisin 3-4km autoni tagasi. Kuna olin poole 5st saadik üleval siis lihtsalt polnud enamaks jaksu - pea hakkas ringi käima ja jalad tulitasid. Magasin siis miski 10ni ja otsustasin uut jõge vaatama minna. Üllatusin positiivselt, kala võttis väga korralikult aga kahjuks väike - tõenäoliselt kuna vesi oli ikka väga maas. Kaks kotikala õnnestus ära meelitada ja seega oli päev päästetud.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et ööpüük on päris lahe iseloomult, üksi eikusagil täies vaikuses nokitseda on mõnus :) Sattusin lihtsalt antud jõel kehva võtu peale, kestnud see seal juba mitu päeva. Tahaks veel kindlasti proovida :) Ja nägin üle pika aja taas jaaniusse! :D

PS! Päevasel püügil enam peale leechi midagi vette ei heida....ülimõnus see leechipüük ikka :D
More
10 years 8 months ago #3600 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 3
Mul läheb üheteistkümnes suvi lanti kordagi ridva otsa sidumata, aeg-ajalt küll üht teist sidumit (zonkerit) ja sedagi peamiselt mõne leechivargast haugi karistamiseks.
More
10 years 8 months ago #3604 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 3
Töönädal sai eilsega läbi ja arst kirjutas sedavõrd jõhkrad tabletid kaela, et täna varahommikul kell 02.00 juba püügiga algust tegin - täispikk päev kahlates kahel jõel. Aga, oeh, vanaks hakkan jääma, ei suuda enam sellist rallit panna, vähemalt mitte sellise leitsakuga.

Esmalt üks hea jõgi, kus harva käin. Salajõgi, tähendab. Meeldiv oli tõdeda, et kaldad on endiselt puutumatud ja ilusaid mõõdus kalu jagus nii homseks grillimiseks kui veel rohkem tagasilaskmiseks. Ehkki kilokala täna ei kohanud. Haugi rsk on sisse siginenud. Kuna aga mõõduhaugi tabada ei õnnestunud (mõõdus oli tõenäoliselt see tropp, kes mu taaskord ühe leechi võrra vaesemaks tegi), siis tagasi nad lasin. Ei saa mina endale võtta seda jumala rolli.

Siis jupp maad sõitu ja teine jõgi, selline pooltuntud. Paistis, et täna hommikused jäljed ees. Kuna vesi oli ülimadal ja üliselge, siis loobusin varsti, olles enne ühe täpselt mõõdus pardinoka kotti ajanud.

Üritan homme midagi eriti geniaalset välja mõelda ja unistuste isa ning abikaasat mängida, ehk saan siis ka esmaspäeva kuskil kaelani vees mööda saata.
More
10 years 8 months ago #3605 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 3
Loodan, et homme sajab :D siis mu uuel lõigul ehk veeseis paraneb ja tuleb suurem kala ka sisse. Esmaspäeval vb üht endale uut jõge uurima lõunasse kui väga kehva pole olla :D
Time to create page: 0.234 seconds
Powered by Kunena Forum