Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

JERK lant kus kuidas ja millega

More
11 years 1 week ago - 11 years 1 week ago #3299 by hannes
Ma olen ka keskmiseid Slidereid tavalise haspelrulliga ujutanud. Eks ta vähe rohkem vatti saab ja võib-olla pikas perspektiivis võib kiiremini saba anda. Suuremate jerkide puhul ma seda kindlasti ei teeks ja ostaks ikka jergiridva + multirulli.
Last edit: 11 years 1 week ago by hannes.
More
11 years 1 week ago #3300 by robert898
Tere.
Tegelen ise ka JERKIMISEGA . Olemas on Multirull ja vastav Ritv ja kõik jutud, Jerk-i lantidest kasutan peamiselt SAVAGEAR-i omasi, kuna nendega pole ma veel kunagi nulli jäänud, kui kalal käin. Kasutan ka Salmo Jerke. Olen Jerkimisega vägagi rahul. Algul alustasin ka Haspelrulliga, aga see tõesti ei pea vastu , mõnda aega töötab, siis on asi otsas, kergem osta kohe õige multirull. Minu Jerki komplekt läks maksma umbes 120€ . Aga multirullil on jama see et nöör kipub peal alati sassi minema, natukese kõvema viske teed siis takerdub kuskile vahele ja vise on ebaõnnestunud. Kui siin on keegi tark kes oskab öelda mis tegema peaks siis oleks hea. Ja multirulliga olen proovinud kergeid lante visata, siis minul vähemalt ei tulnud sellest asjast midagi välja, järjekordselt oli nöör peal näsuus ja hakka jälle nööri arutama. Aga üldiselt olen mina Jerkimisega rahul , soovitan kõigile, Proovige ära :) :) :)

  • riks12
  • Visitor
  • Visitor
11 years 1 week ago #3301 by riks12
Replied by riks12 on topic Vastus: JERK lant kus kuidas ja millega
Mis lante kasutad savagearidest?
More
11 years 1 week ago #3302 by robert898
Soft 4play, Plastik Jerkid(täpset nimetust ei oska öelda ) nüüd hiljuti soetasin endale ka Real Eel-id, Üldiselt on mul kõik Savageari landid olemas.
More
11 years 1 week ago #3303 by mercury
mu meelest 4play pigem nagu vobler?
More
11 years 1 week ago #3305 by raikoj
Mul üks tuttava tuttav püüab tavalise slideriga nii, et lihtsalt kerib seda ühtlaselt ja ta ikka saab vahel hauge. 4playga võib samuti nii saada, aga korralikult tööle hakkab ta ikkagi siis, kui jergitada.
Time to create page: 0.114 seconds
Powered by Kunena Forum