Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

JERK lant kus kuidas ja millega

More
12 years 8 months ago - 10 years 11 months ago #227 by oinz
Siin teemas õpime ja õpetame kuidas asi käib
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.
More
12 years 8 months ago #228 by muhomor2
avasime hr. oinsiga selle teema et saaks arutada sööst lante , kirjutada saakidest , küsida , õppida ja õpetada , leppida kokku ühistes kalal käimistes .

More
12 years 8 months ago #229 by muhomor2
see aasta näitas et suur haug on üli tark kala ja oskab konksu otsast ära minna , isegi kui konksud on owneri omad ... küsimus tarkadele , kuidas vältida küünlaid ja äraminekuid ???
More
12 years 8 months ago #231 by muhomor2
oinz !!! kas jerki lakkimise said käppa ???
More
12 years 8 months ago #234 by oinz
Hakkab vaikselt looma see lakkimine küll. A praegu suvine aeg ja ei viici õhtuti töökojas lakihaisu sees olla.Õues õlut juua on meeldivam. Lähevad ilmad külmad ja jahedaks, küll siis käsitöö ring jälle pihta hakkab. Ideid uute lantide jaoks on JÕHKRALT!!!!

Aga ptüi ptüi ptüi(sülitab kolm korda üle õla) minul pole mitte üks suur haug otsast ära läind. Mitte et ma neid palju saand oleks aga tänavu aasta on otsast ära läind pigem ainult kilo või kahesed. Suuremad on kõik paati tuld. Tea vbl on joppand lissalt
More
12 years 8 months ago #251 by hannes
Pole nüüd küll eriline ekspert ja seda eriti jergi alal, kuid minu loogika järgi saavad kala konksust pääsemise põhjustada näiteks:

1) liin läheb lõdvaks
2) konksud on nürid (sinu jaoks võõras mure :) )
3) ei haagita piisavalt hästi
4) keritakse liiga kiiresti ja tõmmatakse jõuga konks suu küljest lahti
5) ebaõnn - konks on jäänud kalale lihtsalt kehvasti suhu

...kusjuures ma seda viimast faktorit üldse ei alahindaks

Endal on selline küss: kas paadis saab ka istudes jerkida või peab selleks tingimata püsti seisma?
Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum