Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
7 years 8 months ago - 7 years 8 months ago #8363 by Svennu
Mina olen seal suuremate hasplitega hakkama saanud. Ei näe küll pointi 1-2 kala pärast (Loe: Lõhe, ja kui neid üldse tulebki otsa) hakata eraldi multirulli ostma, eriti kui edaspidi neid rulle ei kasuta. Kohalikud küll alati multikaga püüavad aga see on ka arusaadav. Samas paar kala tõmbab ka haspliga välja.
Põhiline vahe ongi just sellest, et multirull kerib peale ja laseb siduriga maha liini sama "trajektooriga" vms (keeruline seletada kirja teel). Haspeli sidur aga laseb liini maha teistmoodi, kui peale kerimisel liin poolile läheb ja seetõttu suurema lõhe sööstul, kui korraga läheb poolilt maha palju liini siduri kärinal, tekib liini sisse vint - sama situatsioon, kui kerida uut ostetut tamiili poolilt valesti rullile. Tamiil läheb krussi, kui ta ei ole pinges ja hakkab segama viskeid ja üleüldse püüki
1-2 normaalses mõõdus kala ei tee üldjuhul selliseid ebanormaalseid pikki sööste, et selline probleem esinema hakkaks.

Aga uut kalakola on alati mõnus juurde osta, niiet miks ka mitte. Konkreetseid mudeleid soovitada ei oska. Teades, kuidas see püük käib, siis eeldan, et pole väga vahetki, milline see multikas seal ridva küljes on :)

Aa ja minu viimasel tripil päästis reisi Rando voobler, niiet kui Sul neid on, siis haara kaasa. Vaadates neid kohalikke vooblereid, mis kioskid müüvad, siis Rando omad on igati konkurentsis, kui mitte veelgi vingemad :)

Edu Torniol! Vägev ja võimas jõgi, mis võib hea õnne ja oskuse koosmõjul unustamatuid elamusi pakkuda!
Last edit: 7 years 8 months ago by Svennu.
The following user(s) said Thank You: Rainer
More
7 years 8 months ago #8405 by axon
Info mõttes siis ostasse tuli abu ambassador vist nagu mõistliku hinnaga müüki.... et juhul kui keegi jubedalt tahab ära katsetada... :cheer:

More
7 years 8 months ago #8406 by Jeekim
Mõistmiseks oleks koodimurdjat tarvis.
More
7 years 8 months ago #8407 by axon

Jeekim wrote: Mõistmiseks oleks koodimurdjat tarvis.

Ikka saab :) osta.ee portaali pandud müüki abu ambassadori multi, mis vähemalt minu arust on mõistliku hinnaga. Ehk kes tahab proovida ja hakkab meeldima peaks saama suht normaalse hinnaga mõistliku asja :)
More
7 years 8 months ago #8408 by Jeekim
Tore, et lahti seletasid. Minule muutiski teksti arusaamatuks sõna "ostasse".
More
7 years 8 months ago #8409 by axon
Jap minu viga sorry. Oma peas tundus ju asi loogiline. :)
Time to create page: 0.235 seconds
Powered by Kunena Forum