Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Nöör ja Tamiil - kiida, laida ja küsi

More
9 years 4 months ago #5730 by Madis
Sain uue spinnarulli millel on ka keelatud seda "õiget" võtet kasutada (seda kus pool lebab maas, kaasa pöörlemata). :oops:
Samas vanemal Daiwa SS rullil tuleb kasutusjuhendi järgi just nii teha, et pool vedeleb maas ja kaasa ei pöörle.
Seega "õigeid" variante on kaks tükki sõltuvalt sellest kui hea/vana vms rull on.
Kui liinilaotaja laager töötab hästi siis oleks parem panna nii, et tamiilirull keerleb kaasa. Kui rullil laager puudub, ei tööta hästi vms siis oleks mõistlik proovida maas lebava ja mitte kaasa keerleva tamiilirulliga.
More
9 years 3 months ago #5828 by makrell
Heia !
Kas on keegi siinseist testinud MAXIMA ULTRAGREEN-i ? Pean silmas 0,22 läbimõõdus. Miskis välismaises foorumis kiideti. On saadaval ka siin E-poes, ei tahaks aga päris huupi tellida. On teda ehk saadaval ka kuhugil reaalses kaupluse letis kus võimalik näpu vahel mudida enne ostu?

More
9 years 3 months ago #5838 by hannes

makrell wrote: Kas on keegi siinseist testinud MAXIMA ULTRAGREEN-i ? On teda ehk saadaval ka kuhugil reaalses kaupluse letis kus võimalik näpu vahel mudida enne ostu?


Makrell, saatsin Sulle privaatsõnumi.
More
8 years 11 months ago #6390 by karlan
Jeekimile seoses exofiliga. Oli omalgi 0.20mm tamiil nüüd siis ca 2 kuud rullil. Mulle ei meeldinud see absoluutselt. Jubedalt oli koguaeg sasisid, aga kõige hullem oli see, et vahepeal väga nõrga tõmbamisega läks lihtsalt katki. Aitas ainult see, kui ca 1-2m lõikasin otsast tamiili maha. Loobusin sellest kiiresti, nüüd jälle poolil 0.18 mingisugune browningu tamiil. Minujaoks super asi, väga pehme ja tugeva tõmbetugevusega (3.5kg kui ei eksi).
The following user(s) said Thank You: Jeekim
More
8 years 11 months ago - 8 years 11 months ago #6391 by Jeekim
Sasisid mul küll pole juhtunud, see võib ju ka rullist sõltuda. Ka kahte kuud ei hoia ma sama tamiili osa töös. Kuluks kindlasti liiga vanaks. Olen ka Rapala Finesse tamiili kasutanud, kuid see oli küll rekordiliselt kehva kulumiskindlusega.
Last edit: 8 years 11 months ago by hannes.
More
8 years 11 months ago #6392 by karlan
Kasutan 1000st shimano techniumit, exofiliga oli iga käik vähemalt üks korralik sasipundar. Praeguse tamiiliga pole aga olnud mitte ühtegi jama. Samuti ka eelmise rulliga polnud mitte ühtegi probleemi selle tamiiliga.
Time to create page: 0.114 seconds
Powered by Kunena Forum