Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Nöör ja Tamiil - kiida, laida ja küsi

More
9 years 8 months ago #5311 by ceemic
Siin oli eespool juttu EFTTA märgisest tamiilidel. Ka Stroftil on see peal olemas.
Kuidas siis saab ikkagi olla, et ühe tootja 0,22 on oluliselt erinev teise tootja 0,22mm tamiilist?
The following user(s) said Thank You: sven862
More
9 years 8 months ago #5317 by Madis
Mis lõplik otsus? Alternatiive lihtsalt ju väga ei ole.

More
9 years 8 months ago #5318 by Madis

Jeekim wrote: Tamiilil ja flurol on omad kohad match-, lend- ja talikalastus varustusel.
Kõlab nagu lõplik otsus, mis peaks uputama kõik muud arvamused. Olgu siis sinumoodi, pea-asi et oleks kalu, mida püüda.


Mis lõplik otsus? Alternatiive lihtsalt ju väga ei ole.



Ceemic, silmaga vaatad seda? Pane mikromeetri alla ja siis ütle, et erineb oluliselt. Minuteada on kõikumine kuni 10% lubatud, EFTTA märgisega toote puhul...
More
9 years 8 months ago #5321 by ceemic
Silmaga vaatamisest mina selliseid järeldusi ikka ei teeks. Nihik on piisavalt täpne riistapuu, et kaht kirjade järgi samajämedat tamiili võrrelda.
More
9 years 8 months ago #5328 by Wapsik
nööri ümarus või lapikus pole mu meelest eriti näitaja. mul vanad PP nöörid lapikud. lapikut nööri ehk ei laota nii ideaalselt poolile ja mõnikord tõmbad ehk sasi ka sisse aga .... kui ausalt nüüd öelda siis peeneid nöörisid polegi näinud mis ümmargused...peale mingit kasutus aega muutuvad lapikuks ikka... kui nädala sees aega saan ja kui Daiwa nöörid ühte Tartu kalastaffi poodi kohale jõudnud , lään piilun ja näpin neid .... pidid hääd olema
More
9 years 8 months ago #5330 by Napsitrall
Minu teada polegi ühtki nööri mis oleks ideaalselt ümar. Kõik nad on lapikud. Kalastaja nr.46 lk.37
Time to create page: 0.198 seconds
Powered by Kunena Forum