Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
11 years 11 months ago #2233 by kalamees17
Heh, eks ta nii ole endal oli sama black furyga, lihtsalt läinud. :( landi kadu annab ikka tunda, kuid eks täieneb see ka pidevalt, kuid raha pole ka alati nii palju üle.
More
11 years 11 months ago #2234 by Ronny
Mul eelmine aasta oli kõige edukam esimesel pildil olev roolant, see aasta pole seda keegi tahtnud

More
11 years 11 months ago #2235 by kalamees17
Nagu öeldakse, igal kalal uus valik iga aasta, võib olla tõesti ei tahagi vanat lanti, kuid ega sellel haugil ma arvan väga vahet ei ole peaasi , et mängib ja värvus oleks ka talle sobilikum, küll on aega püüda veel. Hooaeg alles algas.
More
11 years 11 months ago #2236 by hannes
Üks asi, millesse ma absoluutselt ei usu, on see, et kalad eelmise hooaaja lante mäletavad... ma ikka kalade nii kõrgesse IQ-sse ei julge panustada :cheer: Krt tegelikult ei usu ma isegi seda, et nad eelmise päeva lante mäletavad :cheer: Ja kui filosoofilisemaks muutuda, siis kust kala üldse teab, et tegemist on landiga? :cheer:
More
11 years 11 months ago #2237 by kalamees17
Just seda minagi, kuid eks ikka räägitakse nii :D Haugi mälu pidavat ikkagi olema U 10 sekundit :D
Teoreetiliselt ei peaks olema vahet millega sa püüad, kui ta on kohal ja tal on isu ikkagi murda kalu ss ta tuleb sulle landi otsa ka :D
More
11 years 11 months ago #2238 by kalamees17
Aga selle eest saab näiteks salmos eilmise hooaja lante -30%B)
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum