Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
11 years 11 months ago #2149 by Cormoran
Ostsin mingisuguse õige karvase vesiroti suuruse kahte eri värvi landi.öeldi et see on Rootsi pomm.aga ühe isegi sain.Huvitav asjandus.7 euri.
More
11 years 11 months ago #2151 by kalamees17
Cormoran, kuidas oli landi nimeks ?

Pehkucho, ma lähen teisipäev sinna poodi, kui sa saad nii kaua oodata ma vaatan sulle 5-40g test ja 210-240cm ridva. Proovin teada anda juba teisipäeva õhtul.

More
11 years 11 months ago #2153 by Cormoran

kalamees17 wrote: Cormoran, kuidas oli landi nimeks ?

Pehkucho, ma lähen teisipäev sinna poodi, kui sa saad nii kaua oodata ma vaatan sulle 5-40g test ja 210-240cm ridva. Proovin teada anda juba teisipäeva õhtul.



www.lant.ee/abu-garcia/hairy-killer/hair...w-tail-20cm-21g.html
More
11 years 11 months ago #2155 by kalamees17
Ossa raks, päris suur lant 20 cm ja 21 g :lol: Ma pole isegi selliseid karvapalle varem kohanudki. Võid teada anda kuidas töötab:P
More
11 years 11 months ago #2159 by Cormoran

kalamees17 wrote: Ossa raks, päris suur lant 20 cm ja 21 g :lol: Ma pole isegi selliseid karvapalle varem kohanudki. Võid teada anda kuidas töötab:P


Kui tuleb aeg siis,hakkan proovima.
More
11 years 11 months ago #2161 by Cormoran
See oleks ka nagu peaaegu et ost aga noh ...need ma leidsin jõe äärest..koos ilusa musta vultariga komplektis...ju oli siis k

eegi keskkonnakaitse eest põgenenud niiet asju lendab vööpealt
Attachments:
Time to create page: 0.128 seconds
Powered by Kunena Forum