Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Huumoriteema...naljajutud, anekdoodid jms

More
12 years 6 months ago #960 by valiuz
Kuidas väliseestlane Floridast Eestisse elama kolis.

August
12.08 – Kolisime oma uude kodusse Eestis. Siin on nii ilus.

20.08 – Kõik on nii ilus. Ei suuda ära oodata aega mil saan lund näha.

Oktoober

14.10 – Eesti – kõige ilusam koht kogu maailmas. Lehtedel võib näha kõikvõimalikke värvide kombinatsioone punaste ja oraanzide varjunditega.

21.10 – Läksin väiksele väljasõidule imeilusasse loodusesse linnast väljas ja nägin seal põtru. Nad on nii elegantsed. Kindlasti on nad kõige imelisemad loomad kogu maailmas. See siin peab olema paradiis. Oeh kuidas ma seda paika armastan.

November

11.11 – Algab põdrajahihooaeg. Ma ei suuda ette kujutada, et keegi tahaks tappa selliseid meeldivaid loomi. Loodan, et varsti tuleb lund. Mulle hirmsalt meeldib siin.

23.11 – Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et kõik on valge vaibaga kaetud. Kõik näeb välja nagu postkaardil. Läksime välja ja puhastasime trepi ning garaažitee. Mängisime lumesõda (mina võitsin). Kui lumesahk mööda sõitis, pidime garaažitee uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Eestit.

24.11 – Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu garaažist. Mulle meeldib siin.

25.11 – Veel lund. Ei saanud garaažist välja, ei saanud tööle. Siin on ilus, aga see kühveldamine hakkab ära tüütama. Kuradi lumesahk.

Detsember

22.12 – Veel seda valget jama. Mul on villid kätel ja selg on ka haige.

Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga kuni ma oma kühveldasime lõpetan. Lollpea.

25.12 – “Merry **** Christmas!” Veel külma lund. Kui ma peaksin selle värdja kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta. Ma ei saa aru miks nad ei võiks rohkem soola teedele panna, et seda kuradi jääd ära sulatada.

27.12 – Veel seda valget s…tta läinud öösel. Olen kolm päeva toas kükitanud, välja arvatud lumekühveldamine garaažiteel peale lumesaha möödasõitu. Ei saa kuhugi minna, kuna auto jääb lumme kinni ja pealekauba on kuradi külm. Ilmatark ennustas, et veel kuni 30 cm lund võib täna öösel sadada. Kas teate mitu labidatäit on 30cm lund?

28.12 – See kuradi ilmatark eksis. Sadas hoopis terve meeter seda p…ska.

Selline kogus ei sula kindlasti enne suve… Lumesahk jäi lumme kinni ja see värdjas tuli minu juurde ja palus, et ega ma ei saaks talle labidat laenata? Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema kogu seda lund, mida ta mu maja teele on lükanud. Ma peaaegu murdsin oma seitsmenda labida vastu tema lolli pead.

Jaanuar

04.01 – Lõpuks õnnestus majast välja saada. Läksin poodi toitu ostma ja üks kuradi põder jooksis teele ette. Kahju autol umbes 10 000.- Need kuradi värdjad tuleks maha lasta. Neid kuradeid on igal pool. Soovin, et kütid oleksid nad kõik novembris maha lasknud!

Mai

03.05 – Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu kui ära roostetanud ta oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati.

10.05 – Kolisin Floridasse. Ma ei saa aru, miks keegi täie mõistusega inimene peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hüljatud kohas nagu Eesti!
More
12 years 6 months ago - 12 years 6 months ago #966 by hannes

valiuz wrote: Kolisin Floridasse. Ma ei saa aru, miks keegi täie mõistusega inimene peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hüljatud kohas nagu Eesti!

Mul käis ka eelmisel talvel sama mõte peast läbi, kui kaks korda päevas maja ees lumelabidaga vehkima pidin :woohoo: Aga noh... kõik, mis ei tapa, teeb ju tugevaks
Last edit: 12 years 6 months ago by hannes.

More
12 years 6 months ago - 12 years 6 months ago #990 by RL
Last edit: 12 years 6 months ago by RL.
More
12 years 5 months ago #1010 by hannes
RL, päris hea :)

Jama lugu, kui tahate kalale minna ja sõber ei mahu autosse...natuke inspiratsiooni sellise olukorra lahendamiseks:
Attachments:
More
More
12 years 5 months ago #1028 by Napsitrall
see on küll hea :-)

Carmen wrote: Eile saatis sõber meilile sellise nalja ta oli kuskil kohanud seda:


Naine küsib oma mehelt:
"Kas sa käisid möödunud aastal koos sõbraga forelli püüdmas?"
"Käisin," vastab mees.
"Noh, nüüd see forell helistas ja ütles, et hakkab kudema!"

Time to create page: 0.226 seconds
Powered by Kunena Forum