Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Huumoriteema...naljajutud, anekdoodid jms

More
12 years 6 months ago - 10 years 11 months ago #783 by DJ JoYsTiK
Kalakaitseinspektor satub kalamehele peale: "Ahaa, vahele jäid! Siin ei tohi kala püüda!"
"Ega ma püüagi!"
"Ära aja udu, mees! Mis asi see sul siin ämbris siis ujub?"
"Ah see! See on minu kala! Ma tõin ta välja, ujuma. Lasen jõkke, pärast vilistan, kala tuleb tagasi ja siis läheme koos koju."
Mees lasebki kala jõkke...
Seisavad. Vaikivad.
Pikapeale saab inpektoril villand: "Okei, vilista!"
"Milleks?"
"Noh, et kala tagasi tuleks!"
"Mis kala?"
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: kalake, nasu
More
12 years 6 months ago #784 by Carmen
Eile saatis sõber meilile sellise nalja ta oli kuskil kohanud seda:


Naine küsib oma mehelt:
"Kas sa käisid möödunud aastal koos sõbraga forelli püüdmas?"
"Käisin," vastab mees.
"Noh, nüüd see forell helistas ja ütles, et hakkab kudema!"
The following user(s) said Thank You: soru

More
12 years 6 months ago #785 by berku
More
12 years 6 months ago #786 by hannes
Preester jalutab hommikupoolikul ookeani kaldal ja märkab seal kahte kohaliku meest, kellest üks tõmbab teist köiega veest välja.

"See vaatepilt mulle meeldib", ütleb preester. "Ligimesele ulatatakse abikäsi!"

Kui preester selja pöörab, sosistab üks mees vaikselt teisele: "See lollpea pole vist varem haipüüki näinud."
More
12 years 6 months ago #798 by kalake
Mees läheb kalale, paneb ussi konksu otsa ja viskab vette. Minuti pärast hakkab kork liikuma. Mees tõmbab. Veest lendab välja jõllis silmadega vihmauss ja lõugab:

"Mees, oled sa ogaraks läinud? Mind oleks seal äärepealt nahka pandud!"
More
12 years 6 months ago #814 by jass
mees läheb kalale ja paneb konksu otsa paberi kirjaga VIHMAUSS....viskab selle vette ja kohe näkkabki...tõmbab välja,konksu otsas on lauajupp ja selle peal kiri LINASK
Time to create page: 0.201 seconds
Powered by Kunena Forum