Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastus vidinate tellimine piiritagant.

More
12 years 6 months ago #995 by Koronen
Ära kaota lootust uxu. Ma tellisin ka sealt huvi pärast mõned landid ja peaksin need homme kätte saama. Aega võttis see saatmine neil küll peaaegu 4 nädalat. Äkki probleem selles et neil olid mingid suured pühad seal Hiinas? Ma arvan et need on samad landid mida osta.ee-s 1,6 euriga pakutakse. Kui kätte saan siis annan teada millega tegu, pildid on ju kenad aga ...
More
12 years 6 months ago #1015 by Koronen
No nii, mul need imevidinad nüüd lõpuks käes. Läks ka peaaegu kuu enne kui saabusid. Näpuga katsudes ja vaadates ei oskagi midagi kosta, landid nagu landid ikka. Ehk ei ole päris nii poleeritud nagu Rapala omad aga midagi väga toriseda ka ei saa. Püüan homme pildi üles riputada. Veepeale saan alles teisipäeval, eks peale seda annan teada kas ja kuidas mängivad kui huvi on.

More
12 years 2 months ago #1662 by nublu
A,mis imeasju te sealt väljamaalt pidevalt tellite ja milleks? Ons siis kohalikud poed tühjad ?Mis hullem, toidate sellega valesid perekondi.Kui ise ei oska ,siis kohalikud meistrid aitavad,aga tellida ja uhke olla..,no pole minu rida.
More
12 years 1 month ago #1760 by Wapsik
Vaata nublu.Kuna ma ka ise suht lähedalt näen seda ksitööga tegelemist ja sellega kauplemist siis mõnda asja pole lihtsalt kasulik ja vahel ka võimalik siit eestist saada just sellise hinnaga nagu sulle psssiks...ma toetanud kohalike meistreid rohkem kui 99% kalamehi seda teinud on ... käsitöö on kallis ja kui ühe tooriku eest tahetakse saada 6 euri siis...võtab tiba mõtlema... ja vähesed on nõus mulle tegema just sellist vooblerit näiteks millist mina tahan ... enamus püüavad ajada oma teooriat ja pakuvad vaid seda mida nemad õigeks peavad....
More
12 years 1 month ago #1810 by hmekk
Mina põhimõtteliselt tellin asju välismaalt. Ridvad kaks korda odavamad kui isegi, et rohkem + ka muu varustus. sääst on korralik, isegi kui ainult üks asi tellida.

Ega keegi venemaa netipoode ei tea kust saaks asju tellida natukene?

Eesti Feederdajate Klubi - www.feederdajad.ee
More
12 years 1 month ago #1812 by berku
Ma sain ükskord väljamaalt ridva tellimisega niimoodi vastu tagumikku, et enam väljamaa poodide poole ei vaata. Kindlasti on normaalseid poode ka olemas aga see juhtum tegi ettevaatlikuks.
Time to create page: 0.113 seconds
Powered by Kunena Forum