Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastus vidinate tellimine piiritagant.

More
12 years 7 months ago #624 by võtas-uxu
Siia teemasse võiks siis panna netist leitavad head saidid, kust kalastus jubinaid tellida.
Ise olen viimasel ajal E-BAY-st paar vooblerit tellinud ja esiti olen rahul.
Homme jõele katsetama kas nendega saab ka midagi(-gi).

Täna leidsin sellise huvitava hiina poe..... wlure.com/
Valik on enam-vähem aga hinnad on head ja saatmine tasuta.
Seal on ka võõpamata lante, nii et saab ka kodus "pintsliga" kätt harjutada.
More
12 years 7 months ago #625 by hannes

võtas-uxu wrote: Seal on ka võõpamata lante, nii et saab ka kodus "pintsliga" kätt harjutada.

Seda ise võõpamise varianti näen küll esimest korda (Y)

Ise olen tellinud Poola fishing-mart.com-ist ja Taimen.com'ist. Mõlemaga võib rahule jääda, kaup on ilusti kätte saadud ja millegi üle nuriseda ei saa.

More
12 years 7 months ago #626 by aapua
www.cabelas.com

Tegutsevad kiiresti. See saatmiskulu ja tollimaks on muidugi valus...
More
12 years 7 months ago #633 by DJ JoYsTiK
Mina olen ebay.co.uk tellinud ja pole miskit tolli ega midagi, see tollimaks tuleb teatud summast peale mu meelest, kas ta oli miski 50 doltsi või midagi sinna kanti ja usa-st tellides. Seepärast tellingi ise inglismaalt ja mujalt.
More
12 years 6 months ago #972 by võtas-uxu
Esimese postis mainitud netipood pole siiani kaupa minuni toimetanud, suts üle kuu juba möödas.
Nii et, tasuks ettevaatlik olla. Muidugi kui nänn minuni jõuab, siis annan siiia ka märku..... nohh et, päris petised ehk ei ole.
More
12 years 6 months ago #978 by pehkucho
Eelmine nädal soomes käies avastasin ,et seal on landid ja üldse kalastustarbed päris odavad või siis ainult tundus.Firmasi küll ei jälginud aga egas kalagi neid jälgi.10€ eest neli voobler tüüpi lanti mis küll järgi vedamiseks ei kõlba ennem kui kiilu natuke ümber töödelda kuna rebib hullumoodi põhja.Hiljem panen ka pildi ülesse ja siis saate arvamust avaldada mis arvate
Time to create page: 0.189 seconds
Powered by Kunena Forum