Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Vaba mikrofon. Räägi, millest hing ihaldab :)

More
More
12 years 3 weeks ago #1905 by Wapsik
www.kalaportaal.ee/lantide-abc-vooblerid loo autor võiks oma kirjatüki tõsiselt üle vaadata.
Pealkiri on juba eksitav kui juhuslikult ei tule samale teemale järge.Muidu lugu enam vähem ok aga. SElgus emõttes ehk oleks võinud vast mainida et need autori isiklikud kogemused just nende landi tüüpidega. Enamusele algajatele võib see kirjatükk vast tekkidada kahtlusi või kõhklesi ... see mängimise/mängitamise jutt pole kuigi veenev, nii pöörlevat, plekki kui ka kummilutti saab väga paljusid eri viise mängitada mitte vaid vooblerit...
Kui juttu juba tehti pinna lantidest siis torpeedodest võiks ka natuke kirjutada...
Ridva valik on suhteliselt individuaalne ja oleneb ka tiba lantidest aga väita et teatud kalaliikide püüdmiseks väikese voobleriga oleks hea hästi pehme viba....kitsal metsa ojal on pehme vibaga forelli väsitamine kordades raskem kui jäigemaga näiteks...koha püük käib suhteliselt põhja lähedalt ning kuna tema rünnak on ka selline spetsiifilisem siis koha püügiks ei sobi kohe kuidagi eriti pehme ritv... ahvenaga natuke lihtsam aga jäigemaga sügavamast kindlasti lihtsam ja tundlikum..

More
12 years 3 weeks ago - 12 years 3 weeks ago #1906 by hannes
Ise oskan vaid lisada, et tõepoolest on ka järge oodata ja eks autor ikke oma isiklikest kogemustest räägib.
Last edit: 12 years 3 weeks ago by hannes.
More
12 years 3 weeks ago #1912 by Wapsik
Kuidas ma saan oma jutukese üles laadida siia Käsiraamatu teemasse... mul jutt suitsuahju ehitamisest...nööride teema juba aegunu mul ja ei hakka enam avaldama ja kes tahtnud on selle vast ka mõnes teises foorumis l'bi lugenud...
More
12 years 3 weeks ago #1913 by hannes

Wapsik wrote: Kuidas ma saan oma jutukese üles laadida siia Käsiraamatu teemasse...

Saatsin sulle privaatsõnumi ;)
More
12 years 3 weeks ago #1922 by Wapsik
Kui kellegil vaja selliseid väiksemaid ja vähe lihtsamaid keevitustöid teha siis võib mu poole pöörduda...vähesel määral teen ka trei ning freesimis töid... aga see vaid siis rohkem nagu hobi korras ja töö kõrvald... aga kui keegi pakub tartu kandis mingit haltuura otsa siis ....
Time to create page: 0.134 seconds
Powered by Kunena Forum