Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Vaba mikrofon. Räägi, millest hing ihaldab :)

More
11 years 9 months ago #2465 by ubinas
Njahh, nüüd seisukoht pigem ju selline, et see elukas sealt püünisest vabastada tuleks, olenemata sellest kas keegi ta sinna sisse ajas väevõimuga või ta sinna ise lolli peaga ujus :) Sama ju alamõõdulistega. Tuleb tagasi lasta igal juhul ning kui ka hauginolk näiteks omale konksu kurku sööb, siis pole see põhjendus piisav, et seda kala kotti toppida. Kuigi surnud kala vist kah tagasi visata tegelikult ei tohiks. Aga eks looduses käib ju kõik ringiratast.
More
11 years 9 months ago #2471 by pehkucho
Ilusat vesist iga aastast jaani kõigile ja jooge ikka ilm õhtaks ilusaks:lol: :lol: :lol:

More
11 years 9 months ago #2472 by Mark0
Ärge keegi isiklikult võtke, aga minu meelest võiks see eestis olla Jaanipäeva hümn :D

More
11 years 9 months ago #2473 by Ronny
Head jaani kõigile. ilm nagu ikka....
More
11 years 9 months ago #2478 by kalake
Mul järgmine nädalavahetus plaan Kuremaa järvele minna,eelmine kord nägin kuidas angerjas paadi eest läbi ujus, seekord plaan ta kinni püüda:) . Aga küsiks mõnelt kogenumalt kalamehelt, et kui aplalt angerjas unna otsast särge / viidikat võitab ? või peaks kuidagi ööussi sinna panema `? Muidu püüaks hea meelega tonkadega, aga kaldaääred seal kõrkjaid täis :( .
More
11 years 9 months ago #2480 by Mark0
Maailmas on populaarne ala casting, erinevad versioonid, millede hulka kuulub ka kaugusvise.
Praegu mõtlesin et ... topless autopesu on olemas ja pop, kuidas casting oleks ? :P

mul kõik 5 "põialt" püsti :D
Time to create page: 0.196 seconds
Powered by Kunena Forum