Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Suur-Emajõgi

More
11 years 10 months ago #2492 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Üle pika-pika aja juhtus selline imelik lugu, et sain mahti kalale minna :) Sihtpunktiks meie suur ja võimas Emajõgi. Olime kaks ööd. Tuli säinast, latikat ja näpuotsaga muud head-paremat. Käisime ka haugi trollimas, kuid esimest korda jäime täiesti nupuks. Selle kompenseerisid aga need elukad, mis alloleval pildil:



Suurem maduuss on päris kobe isend (kilo kanti). Angerjapoisse hakkas tulema kella 2 paiku öösel. Angerjad on juba marinaadis, nüüd vaja veel hundijalavett ka kõrvale muretseda ;) Kokkuvõttes lahe käik ja ei väsi kiitmast Eestimaa loodust, mis ikka nii kuradi ilus on. Eriti kui ta veel kala ka annab :)
Attachments:
More
11 years 9 months ago #2510 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Emajõel ma siiamaani ainult loodust ja sillerdavat vett ilma ilma kalata nautinud olengi aga selle eest on Võrtsu järv natuke helgem olnudB)

More
11 years 9 months ago #2515 by maxix
Replied by maxix on topic Vastus: Suur-Emajõgi
pole mina veel emajõel kalata jäänud :) Iga kord on midagi mida koju tuua :) Viimasel korral saagiks 2 angerjat, mis leidsid tee marinaadi (Y) lisaks veel paar korralikku latikat, säinast ja ahvenat.
More
11 years 9 months ago #2516 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Kuidas emajõel on hetkel ? Mis kala tuleb kaldalt? kas spinninguga on ka mõtet kaldalt loopida ? Kui jah, siis mis lante kasutada.
Tahaksin minna püüdma lähipäevil, täpsemalt Tartu vangla tagant jookseb ilusti läbi ja väga mõnusa kaldaga koht.
More
11 years 9 months ago #2517 by maxix
Replied by maxix on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Ise käin pigem Võrtsu suudme ja reku kandis. Kaldalt püük tonkadega ja lant veame üldjuhul järgi. Trollamiseks head voblerid. Kui loopimiseks läheb siis silikoon tundub töötavat :) tartu koha pealt jään vastuse võlgu.
More
11 years 9 months ago - 11 years 9 months ago #2518 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Ega spinninguga ongi põhimõtteliselt asi selge, kas rohuvaba lant või siis silikoon. Nii palju kui mina olen käinud, ei ole ma veel sealt midagi spinninguga saanud ning lootus on endiselt õhus kuna püügikoht ja meeleolu on seal alati hea. Lähipäevadel proovin selgusele jõuda, kas käsiõng veab ka niimodi alt , kuigi kahtlustan, sest mulle oli veepeal näha ning ka väiksed maimud oli madalas liikvel ja seal olid ka paljud tokid püsti veel ja palju ''prahti''(tamiilid,konksupakendid jpm) Igatahes on Emajõgi mul kodule lähedal ning pole kahju sealt ka ilma kalata tagasi tulla.
Last edit: 11 years 9 months ago by kalamees17.
Time to create page: 0.383 seconds
Powered by Kunena Forum