Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Suur-Emajõgi

More
12 years 8 months ago #487 by maxix
Replied by maxix on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Ehk jõuan ka tekstini lähipäevil.... aga nagu öeldakse üks pilt räägib enam kui 100 sõna ...... vaadake ise :)
www.kalaportaal.ee/kommuun/172:maxix/pho...bumid=37#photoid=175
More
12 years 8 months ago #489 by valiuz
Replied by valiuz on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Tädipoeg tõmbas kevadel ka Emajõelt suure haugi, kuigi sellest jurakast kõvasti väiksema. Kaalu neil kaasas polnud, silma järgi oli nii 5-6 kg. Ise olen korra seal käinud, super koht on kalapüügiks, päris nulli onraske jääda.

More
12 years 7 months ago #491 by maxix
Replied by maxix on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Kes oskab Emajõel "nupuks" jääda, see peab alustama uuesti kalastamise abc-st :)
More
12 years 7 months ago #574 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Nii rahvas, lähipäevil plaanis teha üks rahulikum püük vahelduseks soodes ja võsades ragistamisele. Plaan üle hirmus pika aja (vist 2 aastat???) Emakale ronida.

Siit ka küsimus laiale ringile: kuidas on lood saakidega? Kärab nii Võrtsu kant kui Reku, hiljem otsustan, kumb on atraktiivsem. Huvi just latika ja angerja koha pealt.
More
12 years 7 months ago #610 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Suur-Emajõgi
AUUUUUUUUUUUUUU INIMESED!!!!

mul 1 nädal veel puhkust jäänud, kas kellelgi tõesti ei ole mingit inffi viimaste päevade saakide kohta Rekust või lähtest???
More
12 years 7 months ago #620 by renqu
Replied by renqu on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Isa püüdis see nädalavahe suure peal, ma täpset kohta ei tea.Latikat oli natuke tulnud sekka muud ka, kaks suurt säinast said ka. Landiga ei midag, püük donkadega.
Time to create page: 0.208 seconds
Powered by Kunena Forum