Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell

More
12 years 5 months ago #1088 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
ma seda nn läbipaistvat julka ülemiste keskuse kalastustarvete poes nägin.
The following user(s) said Thank You: berku
More
12 years 5 months ago #1090 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: meriforell
raikoj - päris mõnus tunne on, kui kerid ja kerid ja järsku: nätaki! korralik loom taga... Ausalt, haugiga ei kannata võrdlust kuidagi välja...

More
12 years 5 months ago #1091 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: meriforell

raikoj wrote: ..ega tanklas vist ei usutud mind, kui proovisin seletada, et mu põis ikka allub veel minu tahtmisele.

irww :cheer:
More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #1101 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: meriforell
Minu tänane kalalkäik .
Last edit: 12 years 5 months ago by hannes.
More
12 years 5 months ago #1103 by paunvere
Replied by paunvere on topic Vastus: meriforell
Raikolt kena etteaste. Ise istusin muidugi tööl samal ajal, kui mehed hea ilmaga mere ääres lammutavad. Mul omal hakkasid käed värisema, kui Raiko otse sündmuskohalt olukorra ettekande esitas.
Samuti aapuale tänud kenade lantide eest, kui nüüd ainult mere äärde aega oleks kaeda.
More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #1107 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: meriforell
Raiko merikakarjääri algus teeb kadedaks - mõni madistab mere ääres mitu aastat, enne kui kala kätte saab, sellel mehel on mõne esimese käigu jooksul üks alamõõduline, äraminekud, kontaktid ja nüüd ka kala käes :cheer:

Muuseas, rääkisin alles ühe tuttava kalamehega, ta väitis, et tal on sõber, kes on käinud 6 aastat merikat püüdmas ja siiani pole kalaga koju tulnud. Karm värk :blink:
Last edit: 12 years 5 months ago by hannes.
Time to create page: 0.102 seconds
Powered by Kunena Forum