Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell

More
12 years 5 months ago #1074 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
Herr Aapua, ka mina sooviks paar landikest kui veel võimalik. +372 56903683
More
12 years 5 months ago #1075 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
Käisin ka eile mere ääres luusimas aga loopida ei saand kuskil. Käisin 2-l poolsaarel asja vaatamas. Tuul ja laine hirmuäratavad aga ei hullu küll tuleb paremaid päevi.

More
12 years 5 months ago #1077 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: meriforell
Võtan lantide asjus teisip-kolmap ühendust.
More
12 years 5 months ago #1082 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: meriforell
Videote sektsioon üle pika aja täiendust saanud, nende hulgas ka mõned merikapüügi videod.

Kes on huvitatud, siis meriforelli huvilistele on pakkuda allalaadimiseks tunnipikkune Taani film. Püütakse saarel, kus on spetsiaalselt arendatud meriforelli kalaturismi. Näidatakse päris palju püüki (sealhulgas ilusad kaadrid küünaldest, äraminekutest jne), tutvustatakse püügitehnikat (lendõng, spinna) ja räägitakse sellest, mida tehakse, et kala ikka piisavalt oleks. Igati tip-top vaatamine (Y) Film on inglise keeles ja kes soovib alla laadida, saatke mulle palun privaatsõnum. Filmi treiler:
More
12 years 5 months ago #1084 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: meriforell
Kange tahtmine oli täna mere äärde minna. Tükk aega hoidsin ennast tagasi, sest eile kuulsin mere möirgamist kilomeetri kaugusele ja arvasin, et vesi on väga sogane. Lõpuks ikkagi läksin ja imestus oli suur, kui vesi oli selge nagu... vesi. Ma olen nüüd umbes 7 korda käinud ja iga kord on meri täiesti erinev olnud, isegi siis kui peamised ilmastiku parameetrid on sarnased. Sellise olukorra juures registreerib mu protsessor väga aeglaselt seaduspärasusi, millest peaksid kogemused vormuma.

Ühesõnaga katsetasin erinevaid lante ja lõpuks õnnestuski merikas ühe suhteliselt suvalise Atemi landi otsa meelitada. Kala oli päris jõuline, aga suurust ei oska ennustada, sest pärast paari minutilist võitlust läks ta oma teed. Kui ma suu ammuli ta äraminekut vaatasin, jäi lant põhja ja jäin ka sellest ilma. Paari viske pärast läks tamiil täiesti sassi. Aga tahtmine üks kala koju viia oli nii suur, et sain veel ühelt teiselt kettalt 50m vana tamiili. Korralikke viskeid sellega teha ei saanudki, aga pommitasin kuni pimeda tulekuni ja registreerisin veel ühe järele tulemise. Tagasi minnes ei näinud enam veealuseid kive ja enne kallast käisin korralikult selili, nii et perse sai täiesti märjaks. Vahetusriideid muidugi ei olnud ja ega tanklas vist ei usutud mind, kui proovisin seletada, et mu põis ikka allub veel minu tahtmisele.
More
12 years 5 months ago #1085 by berku
Replied by berku on topic Vastus: meriforell
Forellifilm vaadatud. Üsna huvitav oli teine. Oleks meil ka selline kala varude taastamine, oleks siin päri hea elada. Tea kas meil ka seda läbipaistvat julka müüakse, mille abil nad spinnaga putukat loopisid?
Time to create page: 0.137 seconds
Powered by Kunena Forum