Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell

More
11 years 6 months ago #2821 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: meriforell
jahh, valvsust ei tohi kaotada... Mitmeski mõttes, kusjuures... Ma ei tea kuidas teistel, ma ise selles kostüümis nagu rase karu välja näen... Munade juures mingi iilge volt on, keha ümber liibukas, käia on palav ja ebamugav (ps. number on pigem suur kui paras)... Nii et pean olema valvas, kui keegi juhtub lähedale tulema, kükitan vette, nii et ainult peanupp jääb paistma. Muidu kardan, et hakatakse pilkama... :D

Aga vees on soe. Ja kividel käia on mõnus. Eks see tegelikult kaalub ebamugavuse kuhjaga üles.
More
11 years 6 months ago #2825 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
nonii mis arvate sellisest ridvast Daiwa Procaster Trout 3,30m 10-35g , kas on ka hea asi. kavas uus osta ja nüüd mõistus otsas. või peaks äkki kolme meetrine olema

More
11 years 6 months ago #2826 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: meriforell
Selle konkreetse ridvaga kogemusi pole, kuid üldiselt peaks Daiwa hea asi olema. Tavaliselt püütakse merikat 2,7 - 3 m ritva, kuid ka pikematega. Paljudel on see argument, et tahaks sama ridvaga paadist haugi ka püüda ja 3,3 jääb selleks tiba pikaks. Eks kaal ole ka pikemal ridval suurem. Ise olen loopinud mere ääres 2,7 ritva ja pikkuse üle ei kurda.
The following user(s) said Thank You: unemati001
More
11 years 6 months ago #2828 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
Ma ka hetkel 2,7m salmo diamond-ga püüdnud olen kuid selle test (5-25gr) väiksem ja on kuramuse pehme, paindub läbi-heita kehv (ometigi landid mahuvad vahemikku ehk siis 22gr-sed) liialt pehmetoimeline. Eks see nüüd jääb siis millegi muu püügiks.Eks siis ole näha kuda see daiwa end ära õigustab, juttude põhjal pidavat jäigem olema.
More
11 years 6 months ago #2829 by dannyboy
Replied by dannyboy on topic Vastus: meriforell
Soovitan testiga 14-40
The following user(s) said Thank You: unemati001
More
11 years 6 months ago #2830 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
Ahjaa, seda veel,et tahaks uut rulli ka merika püügiks soetada ja ehk siinsed kalastajad oskavad nõu anda, et milline see olema peaks, et siis kelle toodang on hea ja mis suurusjärgus see olema peaks. Hetkel on rull ka salmo oma ja see ka juba väsinud ilmega, tahaks selle kala jaoks uue korralikuma varustuse soetada.
Time to create page: 0.225 seconds
Powered by Kunena Forum