Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2019

More
5 years 1 month ago #10256 by tere112
Replied by tere112 on topic Jõeforelli hooaeg 2019
Tundub nagu merikas.
More
5 years 1 month ago #10257 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2019
Täiesti tüüpiline talvine jõekas oma värvide poolest.

More
5 years 1 month ago #10260 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2019
Mina pole küll täheldanud talvise ja suvise jõeka värvide erinevust.Vahe ikka kehakujus ehk toitumuses kui üldse vahet on.Punane täpp ei kao talvel minu teada.
More
5 years 1 month ago #10261 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2019
Punane täpp ei peagi kuskile kaduma. Üldine värvigamma on aga enamasti tuhmim-tumedam.
More
5 years 1 month ago #10262 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2019
Minu arust sõltub värv nii vee selgusest-toonist kui ka põhja toonist.Tume põhi-pruunikam kala-hele põhi hele kala.Sogane tume vesi-kala selline määrdunud värvusega jne.Aga suve ja talve värv samas kohas sama selges vees minu arust sama.Muidugi peab kala teatud kohas teatud aja elama,et keha ümbritsevaga kooskõlla läheks.Sügisene pulmarüü muidugi lisab kõhu alla üht teist värvikamat.
More
5 years 1 month ago #10263 by nipi
Replied by nipi on topic Jõeforelli hooaeg 2019
Seinapalus on kahte tüüpi - tihedamustriline ja hall vorm, üksikute täppidega.See viimane võitleb kui meeletu.
Time to create page: 0.130 seconds
Powered by Kunena Forum