Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2017

More
6 years 4 months ago #9628 by OM
Replied by OM on topic Meriforelli hooaeg 2017
Olen viimasel ajal ikka uudistamas käinud...

Täna läänes esimeses püügikohas lootust oli, rahvast liikus, kuid ei juhtunud minul ega tundunud juhtuvat ka teistel. Teises püügikohas püüdsime pikemalt, püük hakas üha üksluisemaks muutuma, seisime seal 10 meetrise vahega vööni vees ja arutasime argipäeva pseudoprobleemide üle, et kuidas "sain parkimistrahvi või kuidas mu köögi söögilaua toolilt tuli ära vilt ja tool kraabis mikromõra mu uude tamme parketti", tähtsad dialoogid peatas minu huvitaval kombel vaikne ja tasane jutujätk, et nüüd on küll kala otsas, mis siis, et hetk tagasi olime arutlenud antud püügikohas olevate püügitingimuste üle ja üksmeelselt otsustanud, et kõik on ikka üli hea, kuid siin täna lihtsalt kala ei ole.

Sahistasin aga rulli ja tõin kala üha lähemale, püügikaaslane siis libistas kahva alla ja andis selle sujuvalt mulle üle, ise veel pomisedes, et on jah kehva koht, kala siin ju ei ole! Otsustasin kahvaga kaldale minna, seal natukene mugavam toimetada.
Tegu oli sellise tegelasega...



L55 ja 1540g.

Landiks siis olude sunnil Abu Toby Mackerel, kuna oma Aapuad ja nii mõnedki teised olen erinevatesse kohtadesse merepõhja jätnud siis see oli sellel hetkel üks vähestest valikuvõimalustest.

Hakkasin kalda peal oma toimetustega lõpetama, kui kuulsin hüüet, et teinegi kala seal augus ikka oli, jalad hakkasid kiiremini liikuma kuna kahvaomanik vajas selle päeva pärastlõunal oma kahva tunduvalt rohkem, kui päeva esimesel poolel, ei tea kas tal oli ka kahju, et kahv mida ta alati on kaasas kandnud ei olnud sellel hetkel koos temaga :whistle: Kui läbi vee kivide vahel laveerides temani jõudsin siis oli tal kala juba näppude vahel, kala pikkus jäi mõned sentimeetrid alla mõõdupiiri.

Natukene aega hiljem sain uuesti rõõmustada, et kala taga, kummalisel kombel ütles teine mees kõrval mingisuguseid koledusi ja kõlvatusi, mis olid suunatud minu varustuse, püügioskuse ja vaimse olemuse pihta, mis tegelikult üldse ei vastanud tõele, kuid kõik see sobis sellisesse olukorda ja tingimustesse samahästi kui meriforell vööni meres seisva kalamehe landi otsa :woohoo: Visuaalsel hinnangul pakusin, et suurem, vabanemisponnistuste põhjal ütlesin, et kõvasti suurem, kuid analüüsi läbi viia millegi põhjal, mis pikalt ei kesta ja pole vaadeldav ega füüsiliselt katsutav on raske.

Ümbrus hämardus ja külmast kanged ihuliikmed sundisid minema lähimasse tanklasse kohvi järele ja saigi selleks korraks püügipäev läbi.

Edu!

Ott
Attachments:
The following user(s) said Thank You: hannes, aapua, timo, Karlil, Foreman
More
6 years 4 months ago #9629 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforelli hooaeg 2017
Mõnus on lugeda postitusi, kus on ehedad emotsioonid välja toodud. Omalt poolt teeks ikkagi ühe julge soovituse: proovi järgmine kord ilma kahvata. Vaata kella ja pane märk maha: minimaalselt 5 minutit. OK, 3 siis. Usu, kui oled kord-kaks nii teinud, ajad kahvamehe järgmine kord ise kurjade sõnadega endast eemale. :-) PS - ära seda jumala eest kriitikaks pea, ei ole mina see inimene, kes hakkab tegusid "õigeteks" ja "valedeks" liigitama. Lihtsalt adreka hulgas on point.
The following user(s) said Thank You: OM

More
6 years 4 months ago #9631 by Lumetaat
Replied by Lumetaat on topic Meriforelli hooaeg 2017
Tore, kui kala liigub. Aapua - oskad pakkuda, miks ma laupäev nullitasin seal kus kohtusime? Saarele ei pääsenud kõrge vee tõttu. Püüdsin ühelt poolt ja teiselt poolt neeme. Ühel pool vahutas, teisel pool praktiliselt klaas, aga selge mõlemal poolel ja saare ümber. Peale ühe geo-peituse karbikese muud ei leidnudki.
More
6 years 4 months ago #9635 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforelli hooaeg 2017
Kusjuures pääses küll saarele. Läksin sinna ka ise, just nimelt laupäeval, aga 3 püüdjat juba ees. Vaja on "suurema ringiga" minna. Kala leidmine on enivei paras loterii, ise nullitasin terve hommiku kohas, kus nii laine kui vee puhtus olid täiesti ideaalsed. Pika lõigu võtsin läbi ilma ainsagi kontaktita. Ju siis see hetk polnud seal kala kus sa püüdsid. Arvesta, et ikkagi terve nädal on hoidnud lõunakaarte tuult. Oleks rohkem toov tuul, oleks kala rannas kindlasti ka rohkem.
More
6 years 4 months ago #9636 by Lumetaat
Replied by Lumetaat on topic Meriforelli hooaeg 2017
OK. Siis ei olnud vähemalt viga minu oskustes :) See eest toppisin pühapäev 8-se lõhe kotti.
More
6 years 4 months ago - 6 years 4 months ago #9637 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2017
Lumetaat - selle 8kg lõhe pildi võib siia merika teema alla panna küll merika pähe ja ütleme et on hübriid :woohoo:
Last edit: 6 years 4 months ago by timo.
Time to create page: 0.241 seconds
Powered by Kunena Forum