Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2017

More
6 years 5 months ago - 6 years 5 months ago #9613 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforelli hooaeg 2017
Korralik saak (Y). Kui suure kalaga etapp ära võideti?
Last edit: 6 years 5 months ago by hannes.
More
6 years 5 months ago #9614 by Cloned
Replied by Cloned on topic Meriforelli hooaeg 2017
Kui õigesti mäletan, siis 62cm ja 55cm ning pikem neist pruun ja läks tagasi kosuma. Kala ikka saadi küll, samas ilma jäädi ikka ka :D

More
6 years 5 months ago - 6 years 5 months ago #9616 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2017
EKS Merika Karikas 2017 tulemustega on võimalik tutvuda siin:

kalasport.kalastajateselts.ee/merika-karikas


Ise jäin küll nupuks aga tore sportlik moment oli püügipäeval juures ning õhtul sai toredaid muljeid vahetada. Osavõtjaid oli c 30 inimest etapi kohta ja kokku erinevaid püüdjaid c 50.

2018 kevadel algab juba uus merika võistlushooaeg.

Edu, Timo
Last edit: 6 years 5 months ago by timo.
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
6 years 5 months ago #9624 by oinz
The following user(s) said Thank You: raikoj, Metsniit, Täpik
More
6 years 5 months ago - 6 years 5 months ago #9626 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2017
Täna idast 2,3kg puhast hõbedat. Kala on liikvel ja aeg on püügiks magus!

Pikemat lugemist ja liikuvat pilti nagu ikka:

www.facebook.com/tintset/



Attachments:
Last edit: 6 years 5 months ago by timo.
The following user(s) said Thank You: hannes, raikoj, aapua, STF, Karlil, Täpik
More
6 years 5 months ago #9627 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforelli hooaeg 2017
Täna oli vahelduseks jälle pisut seiklusi kah, noh ütleme nii et erinevat laada. Esmalt üliselge vesi ja megakõrge, nii et põhikari kust püüda tahtsin, oli sisuliselt ligipääsmatu. Mitte aga mulle, jalutasin suht pohhuistlikult sügavast veest läbi, kahlad muidugi vett täis. Mis pole nagu kunagi mulle mingi eriline takistus või probleem olnud. Aga kala polnud. Sest ehkki ma siukse kamikaadzeliku käiguga hiilgasin, jäi kari merepoolne serv ikkagi natuke ohtlikult sügavaks pluss suht kaootiline ja kõrge lainetus. Siis teise kohta, kus tuul puhus esimese kohaga võrreldes 90 kraadi teisest suunast. Maksimaalselt valest tegelikult. Uskumatu, kohtade vahe vast pool kilti ainult. Vesi oli teises kohas küll selge, aga valest suunast puhuva tuule tõttu suht plekk ja lisaks sisaldas minu soovitud püügiala juba 3 püüdjat. Ei hakanud ennast neljandaks pressima ja läksin paar nukki tagasi, kus laine oli ok, veekõrgusega tulin toime, aga sogane natsa liiga. Ikkagi tampisin seal visalt jupi aega, kuni mu märjad jalad olid niivõrd tuimad ja külmad, et lihtsalt pidin sealt ära kopeerdama ja plaanisin ka püügi üldse ära lõpetada. Ent autoni jalutamine sulatas mu rümba niivõrd uuesti üles, et mõtlesin esimesse kohta tagasi minna. Mis ära jäi, kuna seal juba auto ees oli. Tõprad. Ja siin tuleb mängu sõber Raiko, kes rehabiliteeris oma hommikuse jama (mina sellest ei räägi. Lihtsalt infoks, et selline jultumus ja ülbus on lihtsalt enneolematud). Aga ta upitas ennast ikkagi natuke sealt alt sügavalt uuesti üles, ja nimelt sellega, et soovitas mulle kohta, kuhu ma niikuinii täna ei oleks läinud. Aga Raiko arvas, et mine siiski. OK, läksin. Kuni selle hetkeni oli mul tänasest null kontakti. Seal sain kohe kiiresti ühe möödarabamise, siis ühe silma järgi mõõduka otsast mineku ja lõpuks ka ühe 55 cm hõbediku kotti. Pluss landikadu 2 tk. See on ilmselt rohkem kui eelmise hooaja (mitte selle hooaja, vaid just eelmise) algusest tänaseni üldse kokku oligi. Jõhker.
The following user(s) said Thank You: hannes, timo, Karlil, Täpik, donl, Luix
Time to create page: 0.118 seconds
Powered by Kunena Forum