Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Mikrojigi - uus ja moodne püügiviis!

More
7 years 9 months ago #8303 by matu95
mis marki need head offset konksud on ja kust saab?

More
7 years 9 months ago #8304 by Team Favorite Estonia
Mina kasutan põhiliselt Gamakatsu ja Decoy. Agatil on ka normaalsed offset-konksud, aga ma ei mäleta peast täpset mudelit, osasid peab näpitsatega veidi väljapoole painutama. Põhiline, et offset-konksu kuju peab olema selline, et ta ei oleks liiga sisse painutatud, ja peab olema peenikesest traadist, jämedad ei kõlba.
More
7 years 7 months ago #8455 by Jeekim
Mind ajab natuke segadusse nime "mikrojig" kasutamine ja mõistmine. Ehk mikrojigi spetsid oskavad minusugusele võhikule ära seletada.Siin ju praegu kirjutatakse üsna tavalise kaaluga jigidest. Kuhu siis klassifitseeruksid kerged alla 0,5- 1 g jigid. Tuntumatelt tootjatelt leiab isegi 0,23g kaaluvaid.
www.fishusa.com/product/Wapsi-Super-Jig-Heads
More
7 years 7 months ago #8456 by Team Favorite Estonia
Ma blogis otseselt ei nimetanud seda mikrojigiks, sest raskus, millega püüdsin, justkui mikrojigi oma ei ole tõesti. Samas, see Apetito sirpsaba on 1.5 või 2 tolline ja läheb mikrojigi alla küll. Eks nimetada võib nii ja naa, see on kokkuleppe küsimus. Emajões ei ole praegu 1-grammise peaga midagi teha. Kusjuures neid alla 1-grammiseid päid nimetavad vähemalt vene allikad juba nanojigiks.
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum