Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7331 by Barbatula
Replied by Barbatula on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna idas 4 kala järjest, kolmas läks kotti - L60 ja 2,080. Samast kohast kust viimane kord mõõdus duubel. Maatuuled toidavad, ilmselt kõrge veetaseme toetusel.

Attachments:
Last edit: 8 years 5 months ago by Barbatula.
The following user(s) said Thank You: hannes, xerxz
More
8 years 5 months ago #7332 by OM
Replied by OM on topic Meriforelli hooaeg 2015

ceemic wrote: Kas kellelgi sellise sooja pesu särgiga ka kogemust on, millel varrukad veidi pikemad, ning millel on pöidla jaoks auk? Mul püüdes alati see häda, et randmed jäävad paljaks, ning hakkavad külmetama.
Googeldades välis-saitide vasteid tuleb küll, aga kas Eestist ka leiaks sellist särki?


Mul endal midagi sarnast, suhteliselt vähe aega olnud, kuid hetkel tundub väga hea ja asjalik.
www.travermotox.ee/index.php?tr=3&ctg=57&it=2780
militaarpood.ee/index.php?route=product/...43_42&product_id=719

Militaar- ja matkavarustuse lehekülgedel ikka sarnaseid tooteid leidub.

More
8 years 5 months ago #7333 by Svennu
Replied by Svennu on topic Meriforelli hooaeg 2015
Ceemic on oma vastuse juba saanud aga kirjutan ikkagi, sest äkki keegi teine sama küsimuse ees.
Mina olen kasutanud seda konkreetset alussärki: matkasport.ee/msweb.nsf/pages/Aclima-War...w=Class&f1=R%F5ivad#
Suvel palavaga LightWool sarnast toodet, mida hetkel Matkaspordis ei paista olevat.

Väga mugav ja tõesti hoiab hästi sooja. Lisaks on näomask kohe külge integreeritud (LightWool särgil maski pole ning puudub ka pöidla-auk varrukates) ning kui maskina kasutades hakkab liialt palav, saab üle pea tõmmates selle salliks muuta. Kui aga mõlemat pidi on palav, siis viskad lihtsalt seljataha kapuutsina rippuma. Ja kusjuures see, et meriinovill hoiab sooja ka märjaks saades, ei ole tühipaljas reklaam, vaid nii ka tõepoolest on. Miinusena võiks välja tuua võibolla pöidla-augu võrdlemisi kiire kulumise aga kuna ma kasutan sama riietust ka koduhoovis töödel/toimetustel, siis enamuse kulumist toimub ilmselt siin töö käigus.
Kasutan sama toote soojapesu pükse ka, suvel CoolNet, talvel HotWool omi ja pole olnud olukorda, kus oleks olla liiga palav või liiga külm. Õige riie hoiab ikka mõnusalt keha tempi normis. Eks muidugi ise peab ka asja mõistusega võtma - kui enne püüki täisvarustuses 5km maratonjooksu teha ja siis väsinuna kännu peale magama jääda, siis ilmselt on alguses palav ja pärast külm :)
More
8 years 5 months ago #7334 by marco80
Replied by marco80 on topic Meriforelli hooaeg 2015
Sai täna merikat proovimas käidud. Tuul oli kehva aga kui ei proovi siis ei saa! Räägitakse, et maatuulega ei saa kala aga mõnda soppi jääb kala ikka sisse. 2 alakat ujuvad ilusti edasi. Kotikala ei saanud aga kogemuse võrra rikkam :)
More
8 years 5 months ago #7335 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Meriforelli hooaeg 2015
Taanlased peaasjalikult maatuulega ainult püüavad ja ikka saavad kala...ära usu dogmasid - ma olen ka pöörleva landiga merest merikat saanud, mitte ainult hõbetatud lepalehega :)
More
8 years 5 months ago #7348 by marco80
Replied by marco80 on topic Meriforelli hooaeg 2015
Sai täna hullu tuulega mere ääres käidud. Õnneks koht, kuhu läksin oli vaikne ja selge vesi. Ei läinudki kaua kui mats käis ära ja koti kala kotis! :) Peale seda veel üks käis tonksamas aga rohkem midagi.
Time to create page: 0.122 seconds
Powered by Kunena Forum