Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7271 by madist
Replied by madist on topic Meriforelli hooaeg 2015
enne loojangut ilus sygisene 2,7ne hõbe otsa vajus, kivide vahel korralik action koos asjakohase adrekaga, enne kui madalas näpud lõpuste taha sain, et reliisida- äge õhtu, äge vesi, superolud... Landix nigli, kuigi lõpuste vahelt vajus täitsa kobe räim välja....super ilusas konditsioonis kala, tugev võitlus ja novembrikuu oma tingimuste headuses- isiklikult alati minu parim kuu ja huvitavaim kuu, kalad tegusad ja tingimused nägusad...:)


Attachments:
Last edit: 8 years 5 months ago by madist.
The following user(s) said Thank You: hannes, timo, juhanharm, aquarjux, xerxz
More
8 years 5 months ago #7272 by oss
Replied by oss on topic Meriforelli hooaeg 2015
Väga ilus kala, väga ilusad pildid ja väga ilus ilm :)

More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7317 by madist
Replied by madist on topic Meriforelli hooaeg 2015
korralik 3ne mauk jälle otsa lendas, oli rohkem õhus kui mujal:) Joppas järjekordselt...

Attachments:
Last edit: 8 years 5 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: aapua, timo, xerxz
More
8 years 5 months ago #7320 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna 4 tunniga 4 kala, kellest kahjuks 3 olid alaealised ja viimane, väga selgelt mõõdukala, lahkus konksu otsast ilma minu loata. Vesi on mõnusalt tõusnud, hea on püüda. Ainult et need kivid, mida mööda ma tavaliselt ronisin kuiva jalaga, olid nüüd vee all ja sigalibedad. Ja kivide vahel ikka korralikult sügav. Lained käisid kah toredasti peale. OK, platsile minna oli ok, aga tagasi tulek oli katsumus. Ehkki kala oli kohal, pidin ühel hetkel võtma vastu otsuse püük lõpetada, sest nii meeletult külm hakkas ja sain aru, et varsti on jalad jummalast läbi külmunud ja kanged, ja siis ma enam kaldale ei pääsegi.
The following user(s) said Thank You: Justas
More
8 years 5 months ago #7321 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Meriforelli hooaeg 2015
aapua jutust ja oma tänasest nullitamisest inspireeritud küsimus - mida teised omal õhukeste hingavate kahlakate all kannavad kui vesi külmemaks läheb? mu tänane konff (brynje pesu ja kaitseväe laigulised) andis märku, et järgmine kord ei ole enam ilmselt mõnus vaid hakkab ka külm..
More
8 years 5 months ago #7322 by timo
Replied by timo on topic Meriforelli hooaeg 2015
Ma terve eelmise külma veega hooaja püüdsin õhukestega. Nipitasin erinevaid asju alla aga ei midagi, hakkas ikka väga külm kui 2-3 tundi jutti ühe koha peal olla. Siis sain aru, et selline külmetamine ei ole pikemas perspektiivis jätkusuutlik (kui tahta veel tulevikus aastaid püüdmas käia) ja seepärast soetasin selleks hooajaks just 5mm neopreenid. Ei pea kahetsema ostu!
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum