Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 5 months ago #7325 by ceemic
Replied by ceemic on topic Meriforelli hooaeg 2015
Kas kellelgi sellise sooja pesu särgiga ka kogemust on, millel varrukad veidi pikemad, ning millel on pöidla jaoks auk? Mul püüdes alati see häda, et randmed jäävad paljaks, ning hakkavad külmetama.
Googeldades välis-saitide vasteid tuleb küll, aga kas Eestist ka leiaks sellist särki?
More
8 years 5 months ago #7327 by STF
Replied by STF on topic Meriforelli hooaeg 2015
Mul on selline Rootsi armee roheline villane alussärk, lisaks veel hea pika sabaga. Küsi militaartränipoodidest.
The following user(s) said Thank You: wingsuit

More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7328 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Meriforelli hooaeg 2015

STF wrote: Mul on selline Rootsi armee roheline villane alussärk, lisaks veel hea pika sabaga. Küsi militaartränipoodidest.


Villasärgil peab kindlasti miski vett eemalejuhtiv kiht all olema
Last edit: 8 years 5 months ago by wingsuit. Reason: poolik lause :(
More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7330 by O.R
Replied by O.R on topic Meriforelli hooaeg 2015
Mina kasutan hetkel tavalisi kummipükse ja alusriietena kasutan vanu spordiriideid (soe pesu, liibukad, soojemad jooksu/suusapüksid). Seni pole külm hakanud. Spordiriiete hea omadus on see, et need on kerged ja õhukesed ning väga tõhusad. Eraldi muidugi kallis osta neid selleks tarbeks, aga, kui neid nö niisama äraviskamiseks üle jääb, siis seal väga hea ära kasutada.

Käisin pühapäeval lääne pool ja kogu meri oli nii hägune, et sisuliselt püüda ei saanud. Ühes kohas oli enam vähem ja seal sai paar tunnikest loobitud ning ühe kivirea otsast helkis rinnuni veest üks lant vastu, mille välja õngitsesin. Imelikul kombel ei olnud pöörlat küljes ega jupikestki nööri/tamiili. Kui keegi puudust tunneb, siis võib ühendust võtta.
Attachments:
Last edit: 8 years 5 months ago by O.R.
More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7331 by Barbatula
Replied by Barbatula on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna idas 4 kala järjest, kolmas läks kotti - L60 ja 2,080. Samast kohast kust viimane kord mõõdus duubel. Maatuuled toidavad, ilmselt kõrge veetaseme toetusel.

Attachments:
Last edit: 8 years 5 months ago by Barbatula.
The following user(s) said Thank You: hannes, xerxz
More
8 years 5 months ago #7332 by OM
Replied by OM on topic Meriforelli hooaeg 2015

ceemic wrote: Kas kellelgi sellise sooja pesu särgiga ka kogemust on, millel varrukad veidi pikemad, ning millel on pöidla jaoks auk? Mul püüdes alati see häda, et randmed jäävad paljaks, ning hakkavad külmetama.
Googeldades välis-saitide vasteid tuleb küll, aga kas Eestist ka leiaks sellist särki?


Mul endal midagi sarnast, suhteliselt vähe aega olnud, kuid hetkel tundub väga hea ja asjalik.
www.travermotox.ee/index.php?tr=3&ctg=57&it=2780
militaarpood.ee/index.php?route=product/...43_42&product_id=719

Militaar- ja matkavarustuse lehekülgedel ikka sarnaseid tooteid leidub.
Time to create page: 0.199 seconds
Powered by Kunena Forum