Foorum

lock Meriforelli hooaeg 2015

Info
16. november 2015 10.56 #7325 ceemic
Kas kellelgi sellise sooja pesu särgiga ka kogemust on, millel varrukad veidi pikemad, ning millel on pöidla jaoks auk? Mul püüdes alati see häda, et randmed jäävad paljaks, ning hakkavad külmetama.
Googeldades välis-saitide vasteid tuleb küll, aga kas Eestist ka leiaks sellist särki?
Teema on lukustatud.
Info
16. november 2015 13.05 #7327 STF
STF vastas teemale Meriforelli hooaeg 2015
Mul on selline Rootsi armee roheline villane alussärk, lisaks veel hea pika sabaga. Küsi militaartränipoodidest.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: wingsuit
Teema on lukustatud.
Info
16. november 2015 13.19 - 16. november 2015 13.59 #7328 wingsuit

STF kirjutas: Mul on selline Rootsi armee roheline villane alussärk, lisaks veel hea pika sabaga. Küsi militaartränipoodidest.

Villasärgil peab kindlasti miski vett eemalejuhtiv kiht all olema
Teema on lukustatud.
Info
16. november 2015 17.22 - 16. november 2015 17.23 #7330 O.R
O.R vastas teemale Meriforelli hooaeg 2015
Mina kasutan hetkel tavalisi kummipükse ja alusriietena kasutan vanu spordiriideid (soe pesu, liibukad, soojemad jooksu/suusapüksid). Seni pole külm hakanud. Spordiriiete hea omadus on see, et need on kerged ja õhukesed ning väga tõhusad. Eraldi muidugi kallis osta neid selleks tarbeks, aga, kui neid nö niisama äraviskamiseks üle jääb, siis seal väga hea ära kasutada.

Käisin pühapäeval lääne pool ja kogu meri oli nii hägune, et sisuliselt püüda ei saanud. Ühes kohas oli enam vähem ja seal sai paar tunnikest loobitud ning ühe kivirea otsast helkis rinnuni veest üks lant vastu, mille välja õngitsesin. Imelikul kombel ei olnud pöörlat küljes ega jupikestki nööri/tamiili. Kui keegi puudust tunneb, siis võib ühendust võtta.
Lisatud failid:
Teema on lukustatud.
Info
16. november 2015 21.50 - 16. november 2015 22.14 #7331 Barbatula
Täna idas 4 kala järjest, kolmas läks kotti - L60 ja 2,080. Samast kohast kust viimane kord mõõdus duubel. Maatuuled toidavad, ilmselt kõrge veetaseme toetusel.

Lisatud failid:
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes, xerxz
Teema on lukustatud.
Info
16. november 2015 22.35 #7332 OM
OM vastas teemale Meriforelli hooaeg 2015

ceemic kirjutas: Kas kellelgi sellise sooja pesu särgiga ka kogemust on, millel varrukad veidi pikemad, ning millel on pöidla jaoks auk? Mul püüdes alati see häda, et randmed jäävad paljaks, ning hakkavad külmetama.
Googeldades välis-saitide vasteid tuleb küll, aga kas Eestist ka leiaks sellist särki?

Mul endal midagi sarnast, suhteliselt vähe aega olnud, kuid hetkel tundub väga hea ja asjalik.
www.travermotox.ee/index.php?tr=3&ctg=57&it=2780
militaarpood.ee/index.php?route=product/product&path=43_42&product_id=719

Militaar- ja matkavarustuse lehekülgedel ikka sarnaseid tooteid leidub.
Teema on lukustatud.
Info
16. november 2015 23.23 #7333 Svennu
Ceemic on oma vastuse juba saanud aga kirjutan ikkagi, sest äkki keegi teine sama küsimuse ees.
Mina olen kasutanud seda konkreetset alussärki: matkasport.ee/msweb.nsf/pages/Aclima-WarmWool-kapuutsiga-polo?OpenDocument&vw=Class&f1=R%F5ivad#
Suvel palavaga LightWool sarnast toodet, mida hetkel Matkaspordis ei paista olevat.

Väga mugav ja tõesti hoiab hästi sooja. Lisaks on näomask kohe külge integreeritud (LightWool särgil maski pole ning puudub ka pöidla-auk varrukates) ning kui maskina kasutades hakkab liialt palav, saab üle pea tõmmates selle salliks muuta. Kui aga mõlemat pidi on palav, siis viskad lihtsalt seljataha kapuutsina rippuma. Ja kusjuures see, et meriinovill hoiab sooja ka märjaks saades, ei ole tühipaljas reklaam, vaid nii ka tõepoolest on. Miinusena võiks välja tuua võibolla pöidla-augu võrdlemisi kiire kulumise aga kuna ma kasutan sama riietust ka koduhoovis töödel/toimetustel, siis enamuse kulumist toimub ilmselt siin töö käigus.
Kasutan sama toote soojapesu pükse ka, suvel CoolNet, talvel HotWool omi ja pole olnud olukorda, kus oleks olla liiga palav või liiga külm. Õige riie hoiab ikka mõnusalt keha tempi normis. Eks muidugi ise peab ka asja mõistusega võtma - kui enne püüki täisvarustuses 5km maratonjooksu teha ja siis väsinuna kännu peale magama jääda, siis ilmselt on alguses palav ja pärast külm :)
Teema on lukustatud.
Info
17. november 2015 18.08 #7334 marco80
Sai täna merikat proovimas käidud. Tuul oli kehva aga kui ei proovi siis ei saa! Räägitakse, et maatuulega ei saa kala aga mõnda soppi jääb kala ikka sisse. 2 alakat ujuvad ilusti edasi. Kotikala ei saanud aga kogemuse võrra rikkam :)
Teema on lukustatud.
Info
18. november 2015 09.54 #7335 wingsuit
Taanlased peaasjalikult maatuulega ainult püüavad ja ikka saavad kala...ära usu dogmasid - ma olen ka pöörleva landiga merest merikat saanud, mitte ainult hõbetatud lepalehega :)
Teema on lukustatud.
Info
25. november 2015 18.09 #7348 marco80
Sai täna hullu tuulega mere ääres käidud. Õnneks koht, kuhu läksin oli vaikne ja selge vesi. Ei läinudki kaua kui mats käis ära ja koti kala kotis! :) Peale seda veel üks käis tonksamas aga rohkem midagi.
Teema on lukustatud.
Info
25. november 2015 22.03 #7351 O.R
Uuriks teadjamate käest nädalavahetuse kohta. Lubatakse päris tugevat lõuna ja edela tuult, aga pühapäeval on väike auk. Kas sellisel ajal on lootust ka kusagilt selget vett leida? Maatuuled küll, aga ikka päris tugev, et ei kujuta ise ette, pole sellisel hetkel sellise pilguga merd kunagi vaatamas käinud.
Ei tahaks Tartus niisama sogasesse vette sulistama minna.
Teema on lukustatud.
Info
28. november 2015 16.15 #7366 Ilves
O.R eks see selline kahtlane värk on. Mõtlesin ka täna, et maatuulega leian ehk mõne koha kus lainet ei ole ja vesi selge. Käisin Leetses, Lohusalus ja Suurupis luurel aga selget vett ma ei leidnud. Igale poole lõi laine sisse. Lohusalust leidsin vaiksema koha ja natuke selgemat vett aga sealgi loobusin üsna kiirelt. Ei oska öelda mis seis idas on.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: O.R
Teema on lukustatud.
Info
28. november 2015 17.30 #7368 O.R
Njah, eks ma ise oleks ka seal lääne pool käinud, ses mõttes hea info. Öösel vaikib tuul mudiugi suht maha ja homme lõuna ajal on kohati üsna rahulik, aga kerge haigusevimm on ka sees, et peab mõnda paremat nädalavahetust ootama jääma.
Teema on lukustatud.
Info
28. november 2015 20.27 #7370 Barbatula
Sai sügishooajast väike video kokku pandud, kvaliteet on nagu ta on (hero 3 white).
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes, elmerike, Metsniit, Justas, O.R
Teema on lukustatud.
Info
02. detsember 2015 20.14 - 07. detsember 2015 15.50 #7382 STF
STF vastas teemale Meriforelli hooaeg 2015
Veidi teemast mööda, aga siiski. Sattusin vaatama videot haugipüügist Rügeni vetes. Film ise on paras jauramine, aga 13. minutil läheb huvitavaks. Üks mees sai landi otsa 13-kilose haugi, kellel oli kõhus 2,8-kilone meriforell!!!

Teema on lukustatud.
Info
08. detsember 2015 18.18 #7387 madist
kuna mitmed on kysinud ja seoses hilissygiseste oludega tuttavatest nn "pühapäeva kalameeste" read hõrenenud, siis hakkan pakkuma mere punasepyygi teadmisi-oskusi, mida 15 a jooksul omandanud olen. See sygis nt kaldale vedinud u paarkymmend isendit, usun, et on, mida jagada Kui vinguja ei ole ja tahtmine suur, kirjuta mulle See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja räägime lähemalt, mul aega palju ja endiselt tahtmine palju käia-saab meeleoluka aja siis vastastikuselt kasulikuga yhendada. Paljude jaoks kyll hooaeg lõppenud, kuid omadest kogemustest tean, et huvitav aeg just veel ees. Kontaktini!
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: wingsuit, JimBob
Teema on lukustatud.