Foorum

lock Meriforelli hooaeg 2015

Info
12. oktoober 2015 09.39 #7160 Mart1n
Jagan ka enda eilset käiku Teiega. Püük Tallinnast läänes, kell 15.00-18.00. Kaks alakat käis käest läbi, kes ujuvad ilusasti edasi :) Üks tuli kohe alguses, teine lõpus ja kaugelt üli pikkade visete peale. Kahju, et mõõdukat ei tabanud, tingimused nagu olid olemas. Mehi oli teisigi, nendega kellega sai räägitud, neil 0. Ühtlasi nägin huvitavat pilti, kui võrgu üks poi kaldasse välja purjetas. Ei teagi, mis seda põhjustas... Näppima ma seda igaljuhul ei läinud.
Lisatud failid:
Teema on lukustatud.
Info
12. oktoober 2015 09.42 #7161 aapua
O.R: Ma soovitaks sel juhul rohkem ringi liikuda. Tund-kaks loopimist ja edasi järgmisse kohta. Esmalt käid üle kividetagused, kui keegi on seal ennast sisse seadnud, küll ta rabab. Siis sektorite läbipommitamine. Ja edasi uude kohta. Pikka (isegi terve päev) ühe koha pommitamist kasutan mina teatavate nukkide otsas, kui on soodne tuul ja laine ja vesi. Siis on nii, et mingil hetkel kala lihtsalt peab mööda ujuma. Ja mitte mina ei otsi kala, vaid lasen kalal ennast otsida.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: O.R
Teema on lukustatud.
Info
12. oktoober 2015 10.34 - 12. oktoober 2015 10.36 #7162 wingsuit
käisime kah eile ida pool paadiga neljakesi.

mina sain üsna alguses 1 alaka, üks kamraad sai 2 mõõdukat, ülejäänud kaks nullitasid kogu päeva (v.a. üks võtt päeva lõpus).

kõik kolm kala tulid puna-must landiga (minul stripper, kamraadil miski rootsi käsitöö, plastist, ümarate vormidega paksuke võnklant)

Lisatud failid:
Teema on lukustatud.
Info
12. oktoober 2015 10.39 #7163 O.R
O.R vastas teemale Meriforelli hooaeg 2015
Noh, eks ma seda kala nö. mööda ujumist ja minu landi leidmist kergelt ootasingi ja päris paigal ma ka ei püsinud, aga jah, rääkisin ka paldiski sadama meestega ning neil ka seal sel aastal kõigil null olnud, iseg võrgumehed on ainult ühe punase saanud.
Ise pommitasin eile peamiselt ühe liivakivi kalju serva, mis seal põhja- lõuna suunaliselt kulgeb, lootes, et ehk mõni selle serva alt lahe poole ujub.
Tegelikult peaks ennast kätte võtma ja mõned uued kohad otsima põhja kaldalt. Olen pisut mugavaks/laisaks jäänud ja käin pidevalt ühes kohas, kuigi tegelikult võiks natuke rohkem ringi sõita ja uudistada. Aga alati, kui juba sõitma hakkan, siis mõtlen, et ah, lähen ikka sinna, aega niigi vähe:)
Teema on lukustatud.
Info
12. oktoober 2015 16.41 #7164 aapua
Avastamisel hulga plusse. Näiteks lihtsalt rõõm uuest kohast. Teistmoodi ootusärevus ja pinge. Kui satud kalale enda avastatud kohas, on see veel eriline kirss tordil. Ja nii edasi. Miinuseid on loomulikult kah, ja ma ei räägi kütusekulust. Jama on see, et kui sul on juba mitu saagikat kohta, ei oska sa enam valida, kuhu sõita :D Mul asi natuke lihtsamaks muutunud. Vanad kohad, kus varem käisin, on nüüd nii ülerahvastatud, et sinna enam ei kisu. Käin seetõttu mujal. Ja, ptüi-ptüi-ptüi, saab veel üksindust nautida.
Teema on lukustatud.
Info
15. oktoober 2015 21.25 - 15. oktoober 2015 21.25 #7174 juhanharm
Täna Tallinna lähedalt. Pikkus 52cm. Kaalu polnud kaasas, tunde järgi umbes 1,5kg. Ilus paks kala oli.

Lisatud failid:
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes
Teema on lukustatud.
Info
18. oktoober 2015 10.25 #7181 aapua
Poolkogemata sattusin eile ikkagi kalale. Ehkki tänane ilm on kordades parem. Ometi 2 mõõdukala tulid kotti. Suhtkoht täpselt mõõdus ja ei midagi enamat. Pluss paar äraminekut. Täitsa tegus päev oli. Täna olude sunnil siis kodune. Kuigi hing ei anna rahu, aga mis teha.
Teema on lukustatud.
Info
18. oktoober 2015 11.44 - 18. oktoober 2015 11.45 #7182 hannes

aapua kirjutas: Ehkki tänane ilm on kordades parem.

Tõepoolest.

Tegin hommikul väikese sutsaka, seisin 2h ühe kivi peal ja pommitasin. Tulemuseks üks tegelane, kes jalge ees lahti rabeles. Raske öelda, kas oli mõõdus või mitte.

Ilmselt õhtul uuesti.
Teema on lukustatud.
Info
18. oktoober 2015 19.35 #7183 unemati001
Täna Jumindal kella 14.15-st kuni 18.15-ni ja mitte üks tonks. :( näha oli veel teisigi kalastajaid aga ei tea kuidas neil läks.
Teema on lukustatud.
Info
18. oktoober 2015 20.01 #7184 aquarjux
Täna siis löuna ajal sai mere ääres käidud. Kella yhe ajal toimus action propellerite juures. Jälle korralik kaks pluss kala krabas aapua lanti, sinist musta seljaga 17g. Minut aega oli hyppeid ja vahutavat vett ja siis järsku sydant löhestav vaikus. Lännu ta oligi ja seekord koos hea landiga. Oma lollus et vahepeal lanti uuesti ei viitsinud siduda. peale seda sai veel paar tundi randa kammitud kuid rohkem kontakte ei önnestunud saada. Loodetavasti sai landist moka vahel kiiresti vabaks
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: aapua
Teema on lukustatud.
Info
18. oktoober 2015 21.13 #7185 Hardy
Täna Idast kella 11 paiku selline tegelane L50, 1,3kg, marjaga.
Ainus võtt täna. Nüüd kalamarja sööma.

Lisatud failid:
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes, aapua
Teema on lukustatud.
Info
19. oktoober 2015 00.07 - 19. oktoober 2015 09.14 #7188 madist
täna veel siis ilus lisa yleeilsele hõbe 3sele, seekord siis suurem hõbe ehk 4,2 kaalu, tuli madalast ja landiks nigli, kõhus olid samasugused. Edu, sygis täies hoos!

Lisatud failid:
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes, aapua, timo, Justas, O.R, wingsuit, xerxz
Teema on lukustatud.
Info
19. oktoober 2015 20.55 - 19. oktoober 2015 20.59 #7191 hannes

... ja meie muudkui pommitame ja pommitame, kurvalt mõeldes, et jälle vale koht ja kala on kusagil mujal :)
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: Foreman, O.R, Svennu
Teema on lukustatud.
Info
20. oktoober 2015 10.22 #7192 Jeekim
Ehk sobib selles teemas märkida, et Soomes Vantaanjoest saadi mõned nädalad tagasi 7,6 kg kaalunud meriforell.
kalastus.com/artikkelit/vantaanjoesta-j%C3%A4ttitaimen
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes, STF
Teema on lukustatud.
Info
20. oktoober 2015 20.54 #7193 Ram
Ram vastas teemale Meriforelli hooaeg 2015
Saaks sellisest poole suurusegi kätte ... :whistle: Korralik kala igatahes.
Teema on lukustatud.
Info
21. oktoober 2015 12.46 #7199 Svennu
Vau! Ime, et mõni sabapidi külge ei jäänud sellises kalasupis. Ilmselt ei ole see Eestis filmitud?
Teema on lukustatud.