Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 5 months ago #7144 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforelli hooaeg 2015

-antero- wrote: Hannes millist nendest täpsemalt kasutad?


Mul on 0,30 mm Gamakatsu Super G-Line ( e-pood.kalaportaal.ee/tamiilid-monofiili...tamiil-monofiil.html ). Väga rahul sellega ja lähiajal vahetada ei plaani.
The following user(s) said Thank You: -antero-
More
8 years 5 months ago #7149 by aquarjux
Replied by aquarjux on topic Meriforelli hooaeg 2015
täna öhtune kala mis sai kaasa vöetud propellerite alt l54 puhas sygise höbe. haaras aapua sinist musta seljaga, just kui lant yle kivi ronis. nagu haikala rynnak filmist, vesi vahutas ja kees. Äge! Oli veel kolm alamöödulist mis rahulikult edasi toimetavad.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: aapua, Justas

More
8 years 5 months ago #7154 by Madis
Replied by Madis on topic Meriforelli hooaeg 2015
Mida härrased Toolse kandist arvavad, liigub seal elavhõbedat? Koht ise tundub väga õige...
More
8 years 5 months ago #7155 by srs
Replied by srs on topic Meriforelli hooaeg 2015
Sealkandis igal karil kala olemas. Toolsel miinuseks tihe paadiliiklus. Palju võrke, palju mootoriga künasid, kes landiloopijat millekski ei pea. Sõidavad üle varvaste.
More
8 years 5 months ago #7156 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna trotsisin suuri laineid idas. Pika meelitamise peale ühe kivi tagant tuli keski ja rabas, otsa ei jäänud, stoppasin landi ja siis rabas uuesti, ja sama edutult. Kuna konksu tundis ta ära, siis rohkem ennast näole ei andnud. Vast tunni pärast tuli ülipika viske peale kaugelt-kaugelt üks tegelane otsa, kärisatas sidurit mis hirmus, näitas mulle oma hõbedast külge ja läks. Mõõdukas paistis olevat küll, aga ei midagi enamat. Päike hakkas mingil hetkel hullult sirama ja tegi mu uniseks, seega juba poolest päevast loobusin. Ühe sirmiku ja ühe suure männipuraviku võtsin tagasiteel kaasa. Nii et päris nupuks ei jäänud.
More
8 years 5 months ago #7157 by Madis
Replied by Madis on topic Meriforelli hooaeg 2015

srs wrote: Sealkandis igal karil kala olemas. Toolsel miinuseks tihe paadiliiklus. Palju võrke, palju mootoriga künasid, kes landiloopijat millekski ei pea. Sõidavad üle varvaste.


Üpris täpselt kirjeldasid, selle tunni aja jooksul mis ma seal kolasin käis läbi 3 paati ja vastu vaatasid sellised näod paadist, et tekkis selline tunne nagu oleksin mingi röövpüüdja...
Time to create page: 0.153 seconds
Powered by Kunena Forum