Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 7 months ago #7089 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Svennu, kui ma ei eksi siis eelmine aasta tehtud uurimustöös oli mul jõeforelli suremusest ka juttu. Vaatan homme üle ja kui on soovi siis võin mailile saata.
More
8 years 7 months ago #7090 by Svennu
Replied by Svennu on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Jaaa, ootan huviga!

More
8 years 7 months ago #7091 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Sellest kõrgest suremusprotsendist (95%) kirjutatakse tavaliselt looduses koorunud maimude puhul, kus nad algusest peale on olelusvõitluse osalisteks.
More
8 years 7 months ago #7092 by kinks
Replied by kinks on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Tere kõikseemees. Olen siit palju asjalikku infot saanud. Tore ja asjalik seltskond.

Tartu Lõunakeskuse Leoki poest korduvalt kala ostnud, muuseas neil on minumeelest seni parima kvaliteediga kasvandusekala, mida ma Eestist olen ostnud. Kuumsuitsu paalia eriti hea. Kala näeb välja alati terve ja värske.
Ka jõekat sealt palju ostnud, viimasel ajal küll vähem. Nad ikka kasvatavad ise, korduvalt seal müüjaga juttu olnud.
More
8 years 7 months ago #7094 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Mõni, kes soomuseid rohkem uurinud, oskab ehk välja lugeda ka selle kala vanuse?
Isane kala mõõtudega l45,5 L51 1580g. Püütud mudasest seisva sügava veega lõigust.
Märkuseks, et terve soomus kahjuks vaatevälja ei mahtunud. Igal pildil on punase noolega märgitud soomuse välisserva koht, ehk siis soomuse välisserv on alati kaadrisse jäänud.





More
8 years 7 months ago #7095 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Mina näen 4,5 aastat vaateväljas,aga kuna soomuse keskosa ringid on ka lugemiseks vajalikud,siis ilmselt tuleb neid mitu juurde.Mitmendik soomusest on vaateväljas ja mitmendik veel tsentrini võiks olla,siis saab nö umbes panna puuduvad ringid eeldusel,et kasvukiirused kogu aeg ühtlased.
Oleks pidanud samas asendis kaks pilti tegema,ühe tsentrist ja siis soomust nihutades kuni servani,siis saaks enam vähem pildi kätte.
Time to create page: 0.123 seconds
Powered by Kunena Forum