Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 7 months ago #5422 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforell vol. 8
Tänase päeva kaunitar L44.5 1.04kg. Tuli halli musta pruuni kirju leechiga.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: elmerike
More
9 years 7 months ago #5425 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Täna siis sedasi, et 2 hästi paksu mõõdukala sain (üks täpselt mõõdus, teine ca 2 cm üle mõõdu) ja mõlemad ka tagasi lasin. Kui Raikoj mingi valemiga eluvaimu endale sisse saab, ehk ta pajatab oma äraläinud elukatest ise. Ja muud ei juhtunudki. Vaid see, et tõstsin üht supikat ridvaga veest välja ja püüdsin kala haarata ja kala kukkus konksu otsast tagasi vette ja ritv oli muidugi paindes nagu vibu ja siis mu leech vabanes ja lendas nagu kuul ülesse ja muidugi tungis konks mulle fakinäpu juures peopessa ja ei saanud seda kuidagi kätte ja Raikoj andis mulle oma fileerimisnoa ja ma lõikasin konksu juures naha ilustikenasti katki ja saingi konksu käest välja ja pisut veritsesin pärast. Muud midagi.

More
9 years 7 months ago - 9 years 7 months ago #5426 by Lumetaat
Replied by Lumetaat on topic Jõeforell vol. 8
Tahtsin Aapuat narrida, aga panin puusse.
Aga üle päeva masohisti mängida pole vist kõige lõbusam.
Last edit: 9 years 7 months ago by Lumetaat.
More
9 years 7 months ago #5427 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforell vol. 8
Ma ei olnud eile oma kergest haigusest veel täielikult taastunud. Kuidagi väga nõrk olemine oli kogu retke vältel. Elukaid palju otsast ei läinud, kõigest üks. Täpselt ei saanudki aru kuidas see toimus. Kala ujus kõigepealt lähemale, siis sööstis vaikselt sidurit käristades kaugemale, korraga oli ritv lookas ja käis hele plõnn ning läinud ta oligi. See kala võttis isegi väheke vanduma. Kuna tamiil katkes veel mitmel korral kahtlaselt kergelt, siis kahtlustan, et tamiilgi on haigeks jäänud. Ma ei oska midagi muud pakkuda, kui et mul unus pool nädalaks niiskesse, kui mitte öelda märga, kotti. Ilmselt see mõjus. Kokku jäin ilma siis kolmest leechist, õnneks need oli aapua seotud, seega puudus neil igasugune turuväärtus. Kott jäi kalast tühjaks, aga actionit ikkagi oli - võitsin omavahelise kihleveo päeva esimese jõeforelli ja esimese mõõdus jõeforelli saamise peale. Poleks elukas ära läinud, oleks võib-olla võitnud ka komanda kihlveo päeva esimese 1,5+ kala saamise peale. Aga hea, et läks. Muidu oleks aapua päris vaeseks jäänud.
More
9 years 7 months ago #5428 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
irw...
More
9 years 7 months ago #5432 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 8
Täiesti häbematu laiskuse post - raikoj, kas oleks nii hea ja jagaksid uuesti seda videot jõeka kohta, mida eelmise hooaja lõpul jagasid. Lõpp ju tulemas, vaja asendust saada :(
Time to create page: 0.237 seconds
Powered by Kunena Forum