Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lendõng - kõik sellest püügiviisist!

More
8 years 8 months ago #6790 by Madis
Mingid offset konksud ma vaatan, panid midagi lisaks ka, et putukas vajuma hakkaks?
More
8 years 8 months ago #6792 by Tom
Tere

Tänaseks nende tuustidega juba natuke katsetatud ja ilmnenud ka probleemid. Viimasel käigul oli näha kuidas haug järgi tuli ja rabas, kinni ei jäänud, proovis huuvesti rabada, sama jama. Tegemist oli eriti sihikindla vennaga kuna katsetas ka kolmandat korda aga ei midagi, põõras selja ja ujus minema. Ühesõnaga konks on natuke liiga suur. Jõgede haugid ei ole ka teab msi suured. Mäletamist mööda nr 6 konks.
Nüüd on plaanis tuustile lisada kolmik ja kasutada väiksemt konksu.
Vajumisega probleemi väga ei ole kuna osad tuustid tehtud mingile tinatatud konksule, raskust oli vist mingi 5g, põhimõtteliselt olen seda tuusti loopinud isegi oma UL-spinnaga.
Hetkel valmistab pigem probleemi minu lennuka loopimise oskus, ei taha kuidagi see asi areneda. Võibolla viga nööris mida kasutan, kurat seda teab.

Parimat
Toomas

More
8 years 8 months ago #6827 by Madis
Tulin just lennutamast, õhk oli 14-13c jõgi auras aga iga paarikümne meetri tagant käib ikka kala pinnas (Y)
Niiet tasub minna õhtuti ka veel pinnakaga püüdma. ;)
More
8 years 7 months ago #6979 by hannes
Üks uus kodumaine lennukavideo. Tegijateks BBW Production ja Hunting & Fishing In Estonia.
Soovitav vaadata HD kvaliteedis.

More
8 years 7 months ago #6980 by wingsuit
Videot pole (vähemalt telefonis) näha.

Aga muuvi on äge, eestifilmilikku ängi on hästi tunda.. Kalapyyki muidugi vôiks rohkem olla :)
More
8 years 7 months ago #6981 by bbw pro
võimalik ka siit näha!
The following user(s) said Thank You: vilk
Time to create page: 0.140 seconds
Powered by Kunena Forum