Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 6

More
10 years 1 month ago - 10 years 1 month ago #4598 by lazarus
Replied by lazarus on topic Jõeforell vol. 6
Jeekim - tegelikult on sul loomulikult õigus. Patt on kurta ja mitte rahul olla sellist kala kätte saades :)
Aga ikkagi olen nats pettunud selle päeva osas ja tegelikult mitte selle 10km tühja jõe üle... pigem selle üle, et ootasin oluliselt südikamat vastupanu sellise mõõduga kalalt ja seda ei järgnenud. Kogu loodetud adreka laks jäi saamata.
Aga loomulikult, kokkuvõttes oli ju kordaläinud päev.
Ja tagantjärgi meenutades on minu kõik 4 suurimat kala olnud ainukesed selle päeva kotikalad. Eelmise aasta kahene oli isegi selle õhtu ainuke kala, mida nägin...
Last edit: 10 years 1 month ago by lazarus.
More
10 years 1 month ago #4606 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 6
Hommikupoole 10 km-ne matk, sellest 4 jõe kaldal. L - 52 cm kotti, 49 ja 40 amnesteeritud.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: hannes, timo

More
10 years 1 month ago #4607 by Meelis365
Replied by Meelis365 on topic Jõeforell vol. 6
Kuidas veetasemed paistsid jõgedes? Eilehommikune vihm vett liiga palju ei tõstnud? Eile mulle küll muidu tundus, et mida aeg edasi, seda sogasemaks vesi muutus ja õhtul piki kallast tagasi lonkides tundus ka vesi veidi kõrgem küll juba, seal alguspunktis. Ilus kala igal juhul :)
More
10 years 1 month ago #4608 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 6
Vesi selge, natuke lahtist taimeprügi ujus ja kümmekond senti kõrgem lumeeelsest.
The following user(s) said Thank You: Meelis365
More
10 years 1 month ago #4609 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 6
Eeskujulik saak :)
More
10 years 1 month ago #4610 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 6
Jeekim, mis mõõdus Caldiaga püüad? Kuidas rahul rulliga?

Kala muidugi korralik!
Time to create page: 0.110 seconds
Powered by Kunena Forum