Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 5

More
10 years 2 months ago #4303 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 5
Eks ta oli on ja jääb muna-kana vaidluseks.Aga kindlasti olete muga nõus,et rõõmu pakub pigem 56 cm.ne kala kui 36.ne.Ka 46 on 36-sest erutavam vastane.Aga nagu Aapua ütles on kala eri suuruste arvukus eri tasemetel Kui 36,sed hulgaliselt ära võtta,siis paratamatult väheneb ka nende hulk kes potentsiaalselt suureks kasvaksid.LIsaks on nö kindlapeale söögiks kala hankimine suht lihtne kui minna teatud lõikudele,kus mõõtu jõudnud kala suht lihne saada on,samas pole seal eriti suure kala lootust.Seega arvan,et nö vabatahtliku suurema alammõõdu propageerimine on hea.Kõvu vastaseid ja positiivseid emotsioone tekib rohkem.Ma ei tahaks uskuda,et me selle punase liha söögiks hankimise pärast kalal käime. On ikka suur vahe enesetundel ja eriti emotsioonil,kas võtad saagikotist välja pooleteisese või 500 g.se.
See seaduslik alammõõt ikka lihtsalt sellega seoses,et kala vähemalt korra elus kudeda jõuaks.
Mis meetodil te forelli sügavkülmutate,et tal kuude möödudes veel nö kuivamaitset juurde pole tulnud?
More
10 years 2 months ago #4304 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 5
Koju jõudes kohe külma, keeran toidukile ilusti ümber ja pole tal häda midagi.

More
10 years 2 months ago #4305 by lazarus
Replied by lazarus on topic Jõeforell vol. 5
Tere kõigile headele tuttavatele siinses foorumis ja ilusat alanud hooaega kogu siinsele rahvale!
Mõtlesin, et kaua ma ikka aega ajalt siit läbi jooksen ilma sõnagi ütlemata B)
More
10 years 2 months ago #4306 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 5
A mis sa nime ära vahetasid? Kui pilti poleks, siis ei olekski teadnud terele vastata, tänapäeval on igal pool igasuguseid liikumas, mulle on lapsest saadik õpetatud, et võõrastega ei tohi juttu ajada... :D
More
10 years 2 months ago #4307 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 5
Ma ei tunne pildigagi ära.Kes see siuke on`?:-)
More
10 years 2 months ago #4308 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 5
see on maatriks.
Time to create page: 0.189 seconds
Powered by Kunena Forum