Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 4

More
10 years 9 months ago #3679 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Mul siis täna L39 ja L41
More
10 years 9 months ago #3680 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Peaks end vist kokku võtma ja ka suuremale jõele minema, nadi vähe 1,3kg rekordiks jätta :D Samas "kraavipüük" märksa lõbusam :)

More
10 years 9 months ago #3686 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforell vol. 4
Esimene leech'i katsetus tehtud. Hirmud, mis mul seoses sellega olid, osutusid alustuteks. 2,5 grammine lendab väga hästi. Tinapea teeb õhutakistuse väiksemaks kui sama rasketel vobleritel ja toruputukatel. Samas oli võimalik seda lõppmata hulgal eriviisidel mängitada. Igakordse vahetuse ajal uus sidumine ei olnudki nii tüütu, pigem andis väikese vajaliku puhke/mõtlemispausi.

Sai vabastatud väikesi forelle ja ühe enam-vähem ahvena. Kalad jäid tugevalt kinni, aga vabastada oli neid vaid ühe konksu otsast väga lihtne. Kuna loodus oli nii metsik, siis oli võimalik liikuda ainult jões. Õnnestus ka ujuda korra ja selle käigus kaotasin sääsetõrjevahendi ära, seetõttu oli püügi lõpp päris karm. Nüüd peab tõsiste kohtade peale leechitama minema.
More
10 years 9 months ago #3688 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Siia kah reedel tabatud minu seni suurim isane jõekas:

l45 L50 1360g :)
More
10 years 9 months ago #3689 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 4
Aga kuhu jäi jutt? :D

Korralik kala igatahes, ehkki 2-3 nädala pärast põhjustaks selline tegelane juba pisikese pettumuse. Mari hakkab nimelt juba ilmet võtma, aga niisaga ma ei oska midagi tarka peale hakata...
More
10 years 9 months ago #3690 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Mari on tõesti juba praegugi üllatavalt suur...
Time to create page: 0.138 seconds
Powered by Kunena Forum