Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 4

More
10 years 6 months ago #3878 by berku
Replied by berku on topic Jõeforell vol. 4
Jõgi, kas väiksemad mõõdus kalad oled tagasi laskunud või on see 52 ainuke mõõdukas sel aastal? 52 muidu päris korralik kala. Ise nädalavahetusel ka viimasele tiirule.
More
10 years 6 months ago #3879 by Jõgi
Replied by Jõgi on topic Jõeforell vol. 4
eks neid minikalu ole ka otsas käinud kes läksid tagasi ujuma, aga kotti ainult see isend sel aastal. pool suve kätt harjutanud härra Jeekimi leechidega (tänud nippide-nõksude eest), millest pooled juba haugide saagiks langenud. eile panin aga trossi igaks juhuks vahele(leech upub kole kiiresti) ja selline purikas otsas. viis meetrit eemalt võtsin enne seda forelli ka ühe haugi- hauge, mis silma järgi mõõdu välja annavad,ma tagasi ei lase, kotletiks.

More
10 years 6 months ago #3880 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 4
Vajadust kalu tagasi lasta tuleb ikka ette. Ka eile püütud silmajärgi kilone marjakala võib umbes kuu aja pärast rahulikult sünnikärestikule kudema minna. Niisakala oleks küll kotti läinud. See siis ka suvehaku CR-teema ( www.kalaportaal.ee/foorum/uldine-arutelu/3288-c-r-kalastamisest ) täienduseks. Tegelikult kalapüüdja isiklike valikute küsimus.
More
10 years 6 months ago #3881 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Jeekim, kuidas see hooaeg 1,5+ ja 2+ kaladega õnne olnud?
More
10 years 6 months ago #3882 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 4
Sel aastal olin ise passiivsevõitu kalalkäija ja päris tõsiseks eputamiseks sobilikku kala ei saanudki.
More
10 years 6 months ago #3883 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Nii, minu 3 päevane tripp kukkus haledalt läbi kuna mu põhi rull ja ka varu rull andsid mõlemad esimesel päeval otsad.....pole kunagi varem ükski rull otsi andnud :s Seega vast kuulutan oma hooaja lõppenuks. Täna juba sõitsin 15km jõe poole ära ja siis keerasin otsa ringi kuna ei viitsi end sundida sellise ilmaga forelli taga ajama :) Ja homme vast sama ilm ja võin südame rahuga hakata järgmiseks hooajaks valmistuma.

Minu esimene hooaeg siis:

Mõõdus kalu : 83tk
Suurim L49/1,49kg
Maha sõidetud kilomeetreid 6280km (enamus üksi)

Vb jäi midagi märkimata, kuid olen väga rahul. Seda enam, et esimesed kuud praktiliselt jõele ei saanudki ja kala hakkas tulema kuskil juuni keskel. Tänud ceemicule ja aapuale, kes olid nõuga alati abiks :) Ja muidugi Jeekimile, kelle käsitööta oleks püük palju igavam ;)

Nüüd saab lõpuks puhata ja hinge tõmmata, viimane kuu oli päris kurnatud olemine juba :D
The following user(s) said Thank You: aapua
Time to create page: 0.222 seconds
Powered by Kunena Forum