Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastusvideod

More
12 years 2 months ago #1698 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Kalastusvideod
Madistamine pisikese lestalisega:

Alaskal püüavad 12 a. vanused lapsed selliseid kalu:

Veealune võitlus:
More
12 years 2 months ago - 12 years 2 months ago #1709 by muhomor2
Replied by muhomor2 on topic Vastus: Kalastusvideod
http://http://toru.ee/view/a9186aeca934
meenutus suvest ja jerki püügist
Last edit: 12 years 2 months ago by muhomor2.
The following user(s) said Thank You: wingsuit

More
12 years 1 month ago #1819 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Kalastusvideod
Vägev järveforell jääaugust:

Veealune üllatus:
More
More
12 years 1 week ago #1973 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Kalastusvideod
Kalapüügiga niipalju seotud, et häiris mu forellipüüki :lol:
More
12 years 1 week ago #1974 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: Kalastusvideod
eks see ole looduse ilu ja võlu, kui märkad miskit mis tundub eriskummaline siis seda jälgima jääd. endal oli juhus kus maha langenud puud moodustasid sellise basseini moodi asja ja kui ma siis kahlates sinna lähemale sain hakkas seal vesi keema ja ma kui algaja forrellikütt esmalt arvasin et seal mõni va suurem varell lõksus. ei miskit, va saarma-raip seal passis ja oma hambaid mulle näitas kui julgesin sinna poole oma spinna suunata, ehmatas mul asja jahedaks ja sest peale ma nii enam asja uurima ei suundu. ma veel siiani näen ta krdima irvet unes ja kui seda hetke ette kujutan siis tuleb tahtmine olla kuskil soojas ja turvalises kohas. :huh:
Time to create page: 0.117 seconds
Powered by Kunena Forum