Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastusvideod

More
12 years 3 months ago - 7 years 1 month ago #1399 by hannes
Kalastusvideod was created by hannes
Kui kellelgi hakkab silma mõni huvitav kalastusteemaline video, võib siia teemasse lisada.

Teeks otsa lahti 24 kilose Itaalia haviga:
Last edit: 7 years 1 month ago by hannes.
More
12 years 3 months ago #1400 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Kalastusvideod
Siin räägivad ja näitavad Eesti mehed, kuidas Norras kala püütakse..




The following user(s) said Thank You: võtas-uxu

More
12 years 2 months ago #1479 by LauriL
Replied by LauriL on topic Vastus: Kalastusvideod
Peaosalise aapua lahkel loal postitan siia ka mõne aasta vanuse video kilo+ jõeforelli tabamisest. Äkki ei ole kõik veel seda näinud. Oscarit väärt operaatoritöö eest vastutan mina:) .

The following user(s) said Thank You: paunvere
More
12 years 2 months ago #1480 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Kalastusvideod
See video jõudis juba kergelt nostalgilise tunde tekitada, kuigi viimasest jõekapüügist vaid 4 kuud möödas....tahaks juba jõe äärde krt :cheer:

Aapua teeb klipi lõpus selliseid liigutusi, nagu hakkaks kala tagasi laskma...kuigi ma hästi ei usu, et see kala tagasi läks?
More
12 years 2 months ago - 12 years 2 months ago #1481 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Kalastusvideod
Kala selles videos pole, aga on 1 idioot minu näol kes selle video proovis pilti saada eile õhtul. :D
Tuul 30m/s+, lained 6m+ 10m kaljudelt kukkumist, vihm ja mida polnd oli kala.
Njah, tormiga pole ikka mõtet igale poole ronida, aga 3.5h pidasin vapralt vastu.

Last edit: 12 years 2 months ago by Mark0.
More
12 years 2 months ago #1484 by jass
Replied by jass on topic Vastus: Kalastusvideod
ekstriim kalapüük :ohmy:
Time to create page: 0.827 seconds
Powered by Kunena Forum