Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

More
7 years 8 months ago #8402 by hannes
Tõepoolest, kui leht on pikemat aega lahti, siis tuleks enne sisse logimist väike refresh teha.
More
7 years 8 months ago - 7 years 8 months ago #8404 by O.R
Hmm, tundub veider, sest see probleem esineb mul just nii, et panen arvuti ja/või lehitseja tööle, avan selle lehe ja login sisse ning login uuesti. Lehitseja kustutab mul selle sulgemisel alati lõik, mida võiks meelde jätta. Kui, siis jääb see sessioon serveris üles ja peaks seda väljalogimise funktsiooni kasutama, mida ma tõesti tavaliselt ei tee, panen niisama lehitseja kinni.
Ega see mingi suur mure või probleem ole, aga lihtsalt uurisin.
Last edit: 7 years 8 months ago by O.R.

More
7 years 8 months ago #8411 by hannes
Seda tegelikult juhtuda ei tohiks - minu teada sessioon serverisse üles ei jää.

Kas oled ka mõnda teist lehitsejat proovinud?
More
7 years 8 months ago #8420 by O.R
Otseselt nagu ei jää jah, sest ei näita mind ka sisselogituna, aga samas võib seal mingi peidetud seis ikkagi tekkida, kui välja ei logi. Sessioon ei ole kasutatav ja aktiivne, aga otseselt ei ole ka saadud käsku lõpetada. Eile logisin ennast manuaalselt välja ja praegu sain esimese korraga sisse. Masinaid ja op süsteemid on erinevaid ja kohati kuni 20 aastat vanad, aga lehitseja on alati FF, mille seadistus on alati võimalikult sama, versioonid varieeruvad pea esimesteni välja.
Kui asi selles, et peab välja logima, siis minu jaoks küsimus lahendatud.
More
7 years 6 months ago - 7 years 6 months ago #8530 by hannes
Eelmise nädala reedel ja ka eile toimusid portaalis üpris kummalised anomaaliad. Nimelt viskas avaleht ette veateadet (valge leht inglise ja prantsuse keelse tekstiga). Kõik teised leheküljed töötasid normaalselt.

Proovisime viga üles leida, kuid esimese hooga see ei õnnestunud - kõik "klassikalised" toimingud tulemust ei toonud. Asja teeb keerulisemaks see, et error tuleb ja kaob iseenesest. Otsime edasi.

Praegu jälle kõik töötab. NB! Kui tulevikus juhtub sama, siis tasub kustutada lehitseja ajalugu. Nimelt jätab lehitseja veateate mällu ja kui ajalugu pole kustutatud, jääbki ta vealehte ette kuvama (olgugi, et leht võib tegelikult juba korras olla).

Nagu öeldud, siis teised leheküljed (e-pood kaasaarvatud!) töötavad normaalselt. See tähendab, et kui avalehel on veateade, siis alternatiivina võib toksida sisse aadressi www.kalaportaal.ee/foorum . Nii pääseb foorumisse ja teisele lehekülgedele (va avaleht muidugi).

Igatahes kaevame edasi ja proovime põhjuse üles leida. Vabandused võimalike ebameeldivuste pärast!
Last edit: 7 years 6 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: Justas
More
7 years 3 months ago #8678 by hannes
"Hea teada" sektsioon on nüüd kaasajastatud - sealt leiab viimase info Kalastuslubade, -kaartide ja keeluaegade & alade kohta. Samuti uue Kalapüügieeskirja ja Kalapüügiseaduse.

Lisaks on oluline info Soome kalastuslubade kohta, nimelt muutus eelmisel aastal täielikult nende ostmise kord. Enam pole vaja osta kahte luba, vaid piisab ühest.

"Hea teada" lehed on nüüd ka natuke nutitelefoni sõbralikumad kui varem.

Head kasutamist!
The following user(s) said Thank You: Foreman
Time to create page: 0.124 seconds
Powered by Kunena Forum