Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

More
7 years 8 months ago - 7 years 8 months ago #8379 by hannes

axon wrote: Huvitav kas ainult minu telefoni viga või probleem üldine, aga vahest minnes foorumi avalehele viskab ette hoopis 4 viimast teemat....

Kui proovid telefonis mõnda muud lehitsejat, kas siis on sama probleem? Kasutan ise Chrome ja pole ise sellist probleemi veel täheldanud.

axon wrote: Lisaks pole mul võimalik avatari pilti lisada kuna salvesta nupp kuskil pool ekraani väljaspool

Saan aru, et see jutt käib samuti telefoni kohta?
Last edit: 7 years 8 months ago by hannes.
More
7 years 8 months ago - 7 years 8 months ago #8380 by axon
Jap samuti telefoniga. Pole aastaid enam arvutit kasutanud ja varem pole sellise probleemiga tegelema pidanud, seega tundubki kergelt anomaaliana...kasutan ka ise chrome.. sama teema ka tavalise interneti browseriga...
Last edit: 7 years 8 months ago by axon.

More
7 years 8 months ago #8381 by hannes
Kontrollisin foorumit mobiiliga ja tõepoolest - mingil põhjusel pole profiili leht mobiilisõbralik. Ajutise lahendusena sai "Salvesta" nuppu liigutatud vasakule, et avatari salvestada saaks.

Foorumi komponendiga on tegelikult nii, et äsja tuli välja selle täiesti uus versioon, kus on üpris palju muudetud ja paremaks tehtud (kontrollisin uut versiooni oma mobiiliga - asi tundus palju parem, sh ka profiili leht.). Hetkel ei saa seda veel peale panna, sest portaali template (ehk nö "põhi") uut foorumi versiooni veel ei toeta. See lubati ära teha esimesel võimalusel.
More
7 years 8 months ago #8382 by axon
Ok :) tänud info ja muudatuse eest :)
More
7 years 8 months ago #8399 by O.R
Ma ei tea, kas ma olen ainus, kel see probleem esineb, aga tihti peale ei õnnestu esimene sisselogimine. Veateadet ei anta, lihtsalt viskab foorumi avalehele, aga sisse ei logi. Teisel korral enamasti õnnestub, vahel, väga harva, peab ka kolmas kord proovima.
More
7 years 8 months ago #8400 by axon

O.R wrote: Ma ei tea, kas ma olen ainus, kel see probleem esineb, aga tihti peale ei õnnestu esimene sisselogimine. Veateadet ei anta, lihtsalt viskab foorumi avalehele, aga sisse ei logi. Teisel korral enamasti õnnestub, vahel, väga harva, peab ka kolmas kord proovima.

Ei ole ainus, aga siin vist mingi seos sessiooni aegumisel... samas mind ei häiri see üks lisa klõps :)
Time to create page: 0.180 seconds
Powered by Kunena Forum