Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Küsitlus: spinning või käsiõng - kumba eelistad?

Poll: Milline kalapüügi riist on sulle rohkem meeltmööda - kas spinning või käsiõng? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Käsiõng (või tonka)
3 10.3%
Spinning
11 37.9%
Püüan mõlemaga
15 51.7%
Total number of voters: 29
Only registered users can participate to this poll
More
12 years 6 months ago #874 by hannes
Olen tähele pannud, et paljud kalamehed jagunevad käsika ja spinnameesteks.

Korraldaks väikese küsitluse, kumba riista siinsed kalamehed ja -naised püügivahendina eelistavad?

Kes viitsib, võib ka paari sõnaga oma eelistust põhjendada..

Ise pigem nagu spinninguhuviline, aktiivne vehkimine on rohkem kontimööda. Kuigi vahest on ka ussileotamine igati chill tegevus (beer)
More
12 years 6 months ago #878 by pehkucho
Põhimõtteliselt saab aegajalt spinnakõrvalt ka ussikas sisse visatud aga kui alustasin siis ikka ussiõngega ja ega täpselt mäletagi milleparast spinna peale üle läksin aga vast selleparast et ei suutnud korki õigele kõrgusele panna ja liiga passiivne oli selle ussiõngega püük-lihtsalt istu ja oota millal näkib

More
12 years 6 months ago #881 by renqu
käsika ja donkaga mul saagid alati paremad olnud ,olen jäänd sellele truuks
More
12 years 6 months ago #900 by kalamees17
käsiõng kuna mul hetkel veel spinningut pole aga ma ei usuks väga, et ma jõuaks spinningut sisse loopida ja välja tõmmata koguaeg.:whistle:
Seega hetkel veel KÄSIÕNG :)
More
12 years 6 months ago #904 by maxix
Ise pean ennast pigem "ussimeheks" kuigi viimase ajal on ka spinna huvi taastumas :) pean neid ikka kuidagi omavahel siduma/põimima. Uss likku ja vett "piitsutama" :)
More
12 years 6 months ago #945 by jass
Time to create page: 0.140 seconds
Powered by Kunena Forum