Foorum

times Spinninguritvade teema

Info
03. juuli 2019 20.19 #10582 Vertu
Vertu vastas teemale Spinninguritvade teema
Ega see parandatud ritv niikuinii enam õige asi pole, ma olen kaks ritva lasknud sellel tuntumal ridvameistril ära parandada, mõlemad on ikkagi peale seda seisma jäänud. Grhapiteleaderi suutis veel kõveralt ka kokku liimida. See paksem koht jääb plangul kole ka. Eks neid meistreid ole teisigi kes teevad, Vobleri poes läks jutuks siis näidati ühte Black Hole ritva millel ülemise jätku alumine ots parandatud, visuaalselt polnud mitte midagi aru saada et lapitud. Nii et tasub mujalt ka uurida.

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
03. juuli 2019 20.38 #10583 scuba
scuba vastas teemale Spinninguritvade teema
Ega jah,ridva letihind remontimise raskust,kergust ega hinda suurt mõjuta.Ühesõnaga kallist ritva tasub remontida ,odava puhul uut poolikut tellida.

Info
04. juuli 2019 08.27 #10586 Mart1n
Remonditud ritvadega ei taha enam püüda jah, seisab mul ka üks niisama jõude, mille sõber lõhkus. See oli aastaid tagasi ja siis oli remont 10-15€, inflatsioon või mis?
Kui 200+ ridva tipp maksab ~60€, siis mina isiklikult telliksin uue pitsi. Remontimise miinuseid on siin piisavalt toodud, samas võib tuntud tegijale alternatiive välja pakkuda.
Rulli hoolduses soovitan Justast, kindlasti paljud võivad seda öelda ja võib olla on ridva teemas ka oma Justas, kes ennast laialt ei reklaami.

Info
10. juuli 2019 15.51 #10596 nipi
nipi vastas teemale Spinninguritvade teema
Mis jändate nendega, ostke endale Shakespeare Ugly stik ja on ritv elulõpuni töökorras.

Info
11. juuli 2019 05.44 #10597 Vertu
Vertu vastas teemale Spinninguritvade teema
Mul neid stike kaks kapis seismas, aga ei kipu enam püüdma nendega.