Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Spinninguritvade teema

More
7 years 2 months ago #8725 by Ridiculous
Replied by Ridiculous on topic Spinninguritvade teema
Eks tundlikkus on minu jaoks täpselt samamoodi väga oluline ja ridvatipu vaatamine on ikka pigem suuremas sügavas püüdmise teema. Kui ma ainult tippu jälgiks, siis ma ei näeks ju järgitulekuid jne :) Erinevus vast pigem ridva toimes ja sobivuses landi kaaluga. Kergemate lantide puhul jäigad ridvad minu meelest lihtsalt ei "lae" piisavalt, eriti kui vise peab toimuma võsa vahelt vaid kerge käenõksuga.

Aga oma silm ja käsi on kuningad ehk hea meelega katsuks ta üle. Ei tea kas fakt, et seda enam netis arvel pole tähendab, et kindlasti pole ka kohapeal?
More
7 years 2 months ago #8726 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Spinninguritvade teema
Jah, müüdi ruttu läbi. Ehk ostusoovi korral tooksid veel, aga ainult vaatamiseks vaevalt.

More
7 years 2 months ago #8727 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Spinninguritvade teema
Kui kedagi nn japsi stiilis ridvad huvitavad, nagu tamma eelmisel lehel linkis, siis võiksite Favorite Arenale pilgu peale visata. Mul möödus eelmine hooaeg edukalt ja halba sõna ei ütle. Ridva parameetrid 198cm ja 1,5-5g. Peaks Tallinna Voblas riiulis olema. Muidugi inimestel ritvadelele erinevad nõudmised/tingimused, kes millega püüdma harjunud :)

Attachments:
More
7 years 2 months ago - 7 years 2 months ago #8729 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Spinninguritvade teema
Venekeelses foorumis ongi Vobleri teade Graphiteleaderi ja Major Crafti ritvade müükijõudmisest. Tuleb kindlasti käia "nuusutamas".
P.S. Käidud ja nähtud. Spetsiaalselt forellile vaid Nextino mudeleid, Graphiteleaderi üksik väga kallis Finezza mudel juba müüdud.
Last edit: 7 years 2 months ago by Jeekim.
More
7 years 1 month ago #8744 by Vertu
Replied by Vertu on topic Spinninguritvade teema
Sai ka Vobleris ritvasid vahtimas käinud, üks Graphiteleader 4-18g testiga tuli kaasa ka. Muljet avaldas üks twitchinguks mõeldud graphitleaderi mudel, 8-33g testiga. Ulme kerge ja mõnus , just see õige tundus. Hind oli ainult kole.
Vobleri poodi peab üldse kiitma, kutid toonud Eesti müüki palju sellist kola mida keegi enne siin müünud pole.
More
6 years 11 months ago #9021 by pliiats
Replied by pliiats on topic Spinninguritvade teema
Tere! Olen kimbatuses uue ridva valikuga. Ehk keegi oskab aidata natuke mõtteid lahti harutada ja/või soovitada midagi. Nimelt tahan osta ritva multirulliga (daiwa alphas 150h) püüdmiseks. Kasutaksin seda eelkõige meres haugi püügiks kajakilt. Esialgne mõte oli, et see peaks olema üsna universaalne vahend - st peaks sobima püüdmiseks nii vobleritega, plekkidega (alates 20g) kui ka väiksemate jerkidega (36g slider näiteks). Arvan, et test võiks olla ca 15-40 ja ritv jäigem. Endale jääb aga segaseks ridva pikkus. Turul silmajäänud ridvad on enamasti 2m ümber (savage gear black savage 15-50; westin w3 twitching-t), aga mul puudub kogemus nii lühikestega kaigastega ja merel on sageli viskekaugus üsna oluline. Ehk siis probleemiks on vist see, et ma tahan vist liiga palju asju korraga (täpsust, tundlikkust, viskekaugust ja universaalsust). Kas peaksin muretsema kaks erinevat ritva, millest üks voblerite ja plekkide jaoks ja pikem ning teine siis selle jergi poole jaoks? Vabandan segase jutu pärast ja igasugune vastus on väga teretulnud :)
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum