Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Spinninguritvade teema

More
7 years 10 months ago - 7 years 10 months ago #8234 by Justas
Replied by Justas on topic Spinninguritvade teema
Forelli püügi jaoks on olemas veel Major Craft Finetail ja Finetail Banshee mudelid.
Ise kasutan Finetail 622L ja mul oli üks kord, et kala juhis minuga ja ma ei näinud, kes see oli - ei saa tõmba aukust üleval (võib olla oli kobras :) ). Aga näiteks 2 korda sain L=46cm kalad - probleemi pole.
Lisan video, kus demonstreerivad 622L võimalused (esimesed 3-4 kalad):


minu oma ka

ja mu kanalil on olemas veel mõned, kus 622L peanäitleja. Edu valimisel ;)

!PS Veel lisan ühe lätlane video - ta kasutab Nextino ja tal kanalis on palju videod selle ridvaga:
Last edit: 7 years 10 months ago by Justas.
The following user(s) said Thank You: donl
More
7 years 10 months ago #8235 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Spinninguritvade teema
Ma tellisin endale just Favorite Arena ridva. Tundub igati huvitav "piits," aga eks näis. Loodetavasti saab juba reedel või uue nädala alguses kätte.
favorite-fishing.com/arena-2/?lang=en
The following user(s) said Thank You: donl

More
7 years 10 months ago #8236 by donl
Replied by donl on topic Spinninguritvade teema
Hetkel ostsin hoopis Daiwa uue Silver Creek UL spin-i, poes sai ka Daiwa Luviase ritva käes hoitud, tundus küll parem aga Fenwicki saaks isegi väiksema raha eest..Eks järgmiseks jääb River Runner sihikule..Tänud kes jagasid ridvaemotsioone, sai palju targemaks..
More
7 years 10 months ago #8237 by ceemic
Replied by ceemic on topic Spinninguritvade teema
Kas Silver Creeki saab kuskil kohapeal ka katsuda? Huvitab just 2,35m mudel.
More
7 years 10 months ago #8238 by donl
Replied by donl on topic Spinninguritvade teema
Ma ostsin Salmost, mustamäelt..Rohkem sinna neid ei jäänud, aga võibolla teises poes on. .A Luvias jäi minust sinna, jube hea ritv tundus, 198€..kui õigesti mäletan siis 2.10m oli..
More
7 years 10 months ago #8239 by ceemic
Replied by ceemic on topic Spinninguritvade teema
Siis äkki on Tartus ka...
Time to create page: 0.123 seconds
Powered by Kunena Forum